27 червня 2019 • № 26 (1562)

«Ворскла» втрачає перемогу

«Арсенал» (Київ) – «Ворскла» (Полтава) – 1:1,
Голи: Аржанов, 66 – Дедечко, 36

Столичний «Арсенал» для «Ворскли» вважається незручним суперником. Уже в дебюті матчу полтавські футболісти «спростили» собі завдання: починаючи з 14-ї хвилини зустрічі господарі залишилися в меншості. За грубу гру дві жовтих картки (автоматично – червону) протягом чотирьох хвилин отримав канонір В'ячеслав Шарпар. «Ворскла» скористалася ситуацією – і перехопила ініціативу. Свою зарядженість на гру постійно демонстрував Дедечко. Денис кілька разів «пристрілювався» до воріт суперника, і зрештою його активність не залишилася без нагороди. На 36-й хвилині, пройшовши по центру кілька метрів, новачок «Ворскли» наважився на несподіваний дальній удар. М'яч по дузі залетів у правий кут, ледве торк-нувшись стійки, – 1:0.
Автор забитого гола ворсклянин Денис Дедечко в боротьбі за м'яч.
У другому таймі полтавці продовжували гостро атакувати, але поступово кияни змогли перебудуватися. На 66-й хвилині господарям зустрічі вдалося зрівняти рахунок. Успіх канонірам приніс кутовий: після навісу Рафаель спробував проштовхнути м'яч у ворота, але влучив у Аржанова. І саме Володимир зорієнтувався швидше за всіх, зміг розвернутися і пробити повз голкіпера і кількох захисників – 1:1.

Зрозумівши, що перемога була у ворсклян майже в кишені й цієї миті вислизає з їхніх рук, гості кинулися на ворота «Арсенала». Моменти біля воріт господарів стали виникати із завид-ною постійністю, але на завершальній стадії атаки зовсім трохи не вистачало полтавцям.

Після чотирьох зіграних турів «Ворскла» перебуває на сьомій позиції в турнірній таблиці, маючи в активі п'ять очок.

Результати матчів:
Прем'єр-ліга України 2013-2014. 4 тур:

«Іллічівець» – «Карпати» – 1:1, «Говерла» – «Металург» З – 1:1, «Арсенал» – «Ворскла» – 1:1, «Зоря» – «Металіст» – 2:2, «Волинь» – «Дніпро» – 1:3, ФК «Севастополь» – «Таврія» – 1:0, «Шахтар» – «Динамо» – 3:1, «Чорноморець» – «Металург» Д – 1:0

Перша ліга. 4 тур:
ФК «Полтава» – «Сталь» (Алчевськ) – 3:0
Голи: Насибулін, 24, Тимченко, 29 (пен.), Деркач, 50 (пен.)
На стадіоні «Локомотив» команда Іллі Близнюка «декласувала» одного з претендентів на підвищення в ранзі алчевську «Сталь». ФК «Полтава» в турнірній таблиці піднявся з одинадцятого на восьме місце.

Друга ліга. Група «Б». 4 тур:

У матчах 4 туру першості країни у другому дивізіоні клуби Полтавщини своїх суперників приймали вдома.
«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – «Енергія» (Нова Каховка) – 4:1
Голи: Кірієнко, 16 (пен.), 63, 89, Ніколайчук, 86 – Черняєв, 33.

ФК «Карлівка» – ФК «Тернопіль» – 0:0.
«Кремінь» (Кременчук) – «Славутич» (Черкаси) – 1:2
Голи: Івлєв, 28 – Дацюк, 55, Чеботарьов, 77.