22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Леді на велосипеді: у чудових сукнях і на високих підборах

4 серпня у Полтаві відбувся «Велопарад дівчат». Об 11-й годині всі перехожі біля пам'ятника генералу Зигіну дивувалися незвичайній групі людей на велосипедах в одязі червоно-чорних кольорів. Радували око і власноруч оформлені різноманітними прикрасами, квітами і навіть… мереживними панчохами транспортні засоби. А особливо дивував одяг учасниць: вони граціозно сиділи на двоколісних «конях» у сукнях і парадно-вихідному взутті.

– Сьогоднішній «Велопарад дівчат» організований для підтвердження того, що велосипед – екологічний вид транспорту, який не займає багато дороги, не шкодить навколишньому середовищу, від нього немає шкідливих вихлопних газів, а також це швидкий і легкий спосіб пересування. Адже наше місто невеличке, тож через збільшення кількості транспорту пробок нині на дорогах багато. Крім того, ми провели експеримент і довели, що велосипедом пересуватися швидше, ніж іншим транспортом, – розповідає представник громадського об'єднання «ВелоПолтава» Ольга Горячун.

– Ольго, а чи зручно велосипедисткам у такому одязі і взутті?
– Як бачите, цілком! Ми намагаємося довести не тільки те, що велосипед зручніший у пересуванні, а й те, що на ньому можна їхати не тільки в спортивному одязі, а й у звичайному – на роботу, прогулянки і просто задля свого задоволення.

– А що означають червоно-чорні кольори?
– Щороку ми придумуємо якісь нові теми для того, аби було цікавіше як учасникам пробігу, так і перехожим. Цього року зробили такий собі тематичний захід – за мотивами роману Стендаля «Червоне і чорне».

– А якими вулицями Полтави їхатимете?
– Маршрут недовгий: від пам'ятника Зигіну до Білої Альтанки, дорогою зробимо маленьке коло поваги навколо пам'ятника Слави. Потім поїдемо на невеличку фотосесію і на завершення відвідаємо культурні заходи у парку «Перемога».

– Якщо сьогодні – жіночий велопарад, то чому тут багато й чоловіків з велосипедами? Вони також беруть участь чи це група підтримки?
– Я знала, що сьогодні приїде багато чоловіків: справжні джентльмени завжди поряд з дамами. Оскільки дівчат у нас загалом небагато, вони завжди нас підтримують. І якщо б сьогодні був дощ, він би нам не завадив: у наших попутників є на цей випадок парасольки для нас. Та й, з іншого боку, їх зрозуміти неважко: кому ж із чоловіків не захочеться помилуватися цілим «квітником» дівочої вроди! – посміхається Ольга.

Про свої враження від святкового заходу ми попросили розповісти деяких із його учасниць й одного джентльмена із «групи підтримки».

Людмила Хоменко:
– Торік я брала участь у велопараді «Без кордонів», сьогодні ми хочемо показати, що на велосипеді можна їздити у різному одязі, навіть у сарафані й у туфлях на підборах. А щоб відповідати тематиці нашого пробігу, із задоволенням зазирнула у книгу Стендаля «Червоне і чорне» і з підручних засобів прикрашала до пізньої ночі свого двоколісного друга.

Ірина Семиренко з донькою Анастасією:
– Ми вже кілька років поспіль беремо участь у подібних заходах, моя донька просто в захваті від своєї участі у «дорослому» пробігу. Якщо раніше я возила її на спеціальному дитячому сидінні, то зараз у неї свій велосипед, і тепер ми з нею на рівних. А костюми ми для себе придумали дуже швидко і весело.

Сергій Кришталь:
– Ми з дружиною Яною вдячні Громадському об'єднанню «ВелоПолтава», яке постійно організовує якісь веселі й цікаві заходи, і сьогоднішній не став винятком. Я прийшов підтримати наших дівчат і, звичайно ж, свою улюблену учасницю – свою кращу половинку.
Інна Діхтенко, 09.08.2013, 14:121216
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень