19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Перші дні вересня подарували навчальний рік не лише школярам, а й студентам.

Ректор ПНПУ Микола Степаненко вручає ключ до скарбниці знань першокурсникам.
Перші дні вересня подарували навчальний рік не лише школярам, а й студентам. Та якщо другокурсники і старші студенти у понеділок одразу сіли за парти і розпочали навчання, то новоспечених першокурсників урочисто посвятили у студенти. Церемонія проходила у всіх вишах міста, а «зелені» студенти приймали вітання від адміністрацій своїх нових альма-матер і міської влади.

Новоспечені студенти дуже уважно слухали клятву.
Полтавський міський голова Олександр Мамай устиг побувати на церемоніях посвяти у деяких вищих навчальних закладах. Відтак вітання від міського голови отримали студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Української медичної стоматологічної академії, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка та Полтавської державної аграрної академії.

Олександр Мамай привітав цьогорічних першокурсників, побажав наснаги та терпіння у навчанні, а викладачам і батькам подякував за те, що кожного дня працюють задля розвитку нашого краю. Особливі слова міський голова адресував вишу, у якому він зараз навчається.

– Сьогодні я теж студент одного із найкращих навчальних закладів України в аграрній сфері – Полтавської державної аграрної академії, – сказав Олександр Мамай. – Цей вищий навчальний заклад допомагає мені теоретично підсилити мої практичні знання. Я впевнений, що за аграрною наукою стоїть майбутнє України, адже держава передусім має нагодувати своїх громадян. А зважаючи на всесвітні тенденції, бажаю цьому навчальному закладу по праву стати одним із найсильніших у світі у своїй галузі.
На церемонії посвяти першокурсників у Полтавському юридичному інституті Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» побувала секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач. Після вітальних слів директора інституту Олега Бущана Оксана Деркач теж побажала першокурсникам незабутніх вражень від студентського життя, успішного навчання та привітала студентів і викладачів вишу із початком навчального року. Також секретар міськради відзначила важливість обраної професії та порадила відповідально ставитися до навчання. Незважаючи на дощ, що розпочався під час церемонії, вона пройшла успішно, а настрій студентів був піднесений.

Жодна церемонія не обійшлася без традиційних атрибутів: Гімну України, урочистої клятви студентів і виступів кращих творчих колективів навчальних закладів.
Володимир Оніщенко, 05.09.2013, 15:182568
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень