24 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Школярі повернулися за парти

Перший день осені ознаменував не тільки прихід нової пори року: школярі – від першокласників до учнів випускних класів – повернулися з літніх канікул до рідних шкіл. І хоч цього року День знань припав на неділю, але у полтавських школярів вихідного не було.

Міський голова Олександр Мамай згадав і свої шкільні роки.
Міський голова Олександр Мамай провів майже увесь перший день вересня поруч із дітьми. Очільник міста завітав до гімназій №№ 32, 33, 31 та ЗНЗ №№ 30 і 34, де привітав усіх першачків зі святом, побажав жаги до знань та легкості у їх здобутті. Також із Днем знань та святом першого дзвоника учнів, їх батьків та педагогічні колективи вітали інші представники міської влади та депутатський корпус.

Навчальний рік: для когось уперше, а для когось – востаннє.
Найбільше уваги, як завжди, першокласникам. Цього року майже три тисячі першачків почали навчання. Трохи знервовані, але веселі та енергійні, вони приймали привітання не тільки від учителів і директорів: новим школярам раді були всі. Міський голова Олександр Мамай і сам згадав своє дитинство:
– Я пам'ятаю ті часи, коли ходив до школи. Тоді батьки переважно обирали для своїх дітей таку, щоб була якомога ближче до дому. Моя була хвилин за п'ять ходу. До першого класу, пам'ятаю, йшов сам: батьки того дня були на роботі. На сьогоднішніх першокласників радісно дивитися – дуже багато дітей прийшли на свято разом із батьками.

Щоб зустріти таку кількість нових учнів, у школах за літо провели ремонтні роботи, а в багатьох з'явилися нові комп'ютерні класи. За офіційними даними, на проведення оздоровлення, капітальних ремонтів і встановлення індивідуальних теплових пунктів із міського бюджету виділили близько 6 млн. грн.

Але ремонти ремонтами, та діти на перше місце серед очікувань від нового навчального року поставили спілкування з друзями, яких не бачили ціле літо. Учні 5-Б класу ЗОШ №34 про уроки згадали тільки після того, як перелічили інші речі, за якими скучили: ігри з друзями, перерви та нові знайомства.


На майбутні успіхи в навчанні дітей налаштовували і святкові виступи: у ЗОШ №30 першо- та одинадцятикласники разом загадували бажання і відпускали в небо повітряні кульки, у ЗОШ №34 першачків вітали Буратіно та Мальвіна, у школі №7 найменших школярів на перший урок проводили під рушниками та посипали пшеницею. Цікавим для учнів День знань постаралися зробити в усіх школах міста.
Сергій Лещенко, 09.09.2013, 10:352679
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень