19 липня 2019 • № 29 (1565)

Друге коло почали з нічиєї

Гості повели в рахунку вже в самому дебюті матчу. Оборонці «Ворскли» не очікували, що Льопа зробить навіс з кутового на середній висоті. М’яч, ударившись об поле, перелетів уздовж лінії воріт до дальньої стійки, де Зеньов головою спрямував його в порожні ворота, – 0:1. До честі полтавців вони відігралися вже через сім хвилин, причому гості припустилися в захисті такої ж дитячої помилки. Подачу з кутового прийняв головою «забутий» захисниками Чеснаков – 1:1.

Гравцям «Карпат» було важко стримувати атаки «Ворскли».
Гра на якийсь час заспокоїлася, але «Карпати» знову вийшли вперед, забивши гол практично «з нічого». Костевич усередині поля відібрав м’яч у Ребенка, пройшов з ним метрів десять і… несподівано пробив. Постріл з 35 метрів, до якого Непогодов був не готовий, прийшовся точно в дев’ятку – 2:1. Утім, на перерву команди все ж пішли за рівного рахунку. Сапай на правому фланзі неподалік від кутового прапорця заробив штрафний. Громов виконав навіс, після якого до м'яча не зумів дотягтися жоден з гравців аж доти, доки, опинившись без опіки на дальній стійці, точно в кут головою не пробив Даллку – 2:2.

По перерві команди намагалися підтримувати високий темп і атакувати великими силами. Гра проходила на одному диханні – атака змінювала атаку, та й моментів команди створили достатньо. Гравці «Карпат» заробили в другому таймі чотири жовті картки, цілком можливо, що якесь із цих попереджень урятувало їх від поразки. У підсумку цікавий напружений поєдинок завершився справедливим поділом очок на старті другого кола.

Результати інших матчів 16 туру Прем'єр-ліги України: «Іллічівець» – «Металург» З – 3:1, «Зоря» – «Таврія» – 0:0, «Говерла» – «Шахтар» – 0:2, «Металург» Д – «Металіст» – 3:0, «Чорноморець» – ФК «Севастополь» – 2:0, «Волинь» – «Динамо» – 1:4.