19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Ще одна сходинка до успіху народного хореографічного колективу «Міленіум»

Із року в рік народний хореографічний колектив «Міленіум» підтверджує своє звання і рівень, тим самим підіймаючись сходинками успіху. Звичайно, це результат невпинної праці викладача-балетмейстера творчого колективу заслуженого працівника культури України Олени Таранцевої і дітей, що прагнуть до особистісного зростання.

Здавалося б, зараз є всі можливості у батьків для того, щоб віднайти гурток чи школу для своєї дитини, де вона здобувала б якісні знання, отримувала корисні вміння і навички. Але саме творча родина, бо так воно і є, багаточисельного хорео-графічного колективу «Міленіум» за свої понад 22 роки діяльності зуміла гармонійно поєднати в собі фізичне, музичне й естетичне виховання дітей різного рівня підготовки.

Нині заняття проходять у великому професійному хореографічному залі, обладнаному дзеркалами і станками, при Полтавській середній школі №10 (директор школи – Алла Ширай). Тричі на тиждень по дві години поспіль займаються хореографією молодша та середня вікові групи колективу «Міленіум», а найстарші тренуються ще частіше – чотири рази на тиждень. Тому чим молодшою дитина приходить до танцювального колективу, тим легше їй досягати вершин майстерності. Уроки хореографії проходять під класичну гру на фортепіано. Доповнюються вони заняттями з акробатики для хлопчиків і гімнастики для дівчаток. На думку Олени Таранцевої, це дає можливість не тільки виплекати творчу молодь, у якої будуть сформовані правильні риси характеру, почуття колективізму і відповідальності, а й відсторонити від негативного «вуличного» фактора, позбавити дітей від комп’ютерної залежності.

Народний хореографічний колектив «Міленіум» добре відомий не лише серед полтавців, а й в Україні та за її межами. На хвилях творчого злету він продовжує всіх дивувати своїми досягненнями і поповнювати колекцію перемог. Так, нещодавно на шкільних осінніх канікулах середня вікова група колективу повернулася з Ялти, де брала участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих талантів «Країна мрій» і стала Лауреатом першої премії. Окрім участі в конкурсі, під час оглядової екскурсії діти мали змогу дізнатися багато цікавого з історії Ялти і Криму в цілому, відвідати Ялтинський зоопарк, спуститися до Скельських печер і зачаруватися красою Воронцовського та Нікітського ботанічного парків.

– Мені дуже подобається мандрувати, відвідувати різні міста і країни. Це мене надихає, дає емоції і творчі ідеї для нових яскравих постановок. Звичайно, що цікавіше це робити разом, всією нашою родиною – хореографічним колективом «Міленіум». Діти завжди з цікавістю пізнають щось нове, а участь у конкурсах якраз і дає таку можливість», – поділилась Олена Таранцева, яка випустила не одне покоління своїх вихованців. – У танцювальному залі працюю з дітьми з повною віддачею, і мене дуже тішить те, що вихованці школи «Міленіум» це розуміють і стараються. Для них це не просто заняття, а насамперед спілкування, пізнання мистецтва танцю. Діти завжди щирі й відверті, тому дуже радіють, коли бачать результати своєї роботи, а це перемоги на конкурсах і фестивалях.

Народний хореографічний колектив «Міленіум» – постійний учасник Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів і фестивалів хореографічного мистецтва в Австрії, Угорщині, Греції, Німеччині, Італії, Чехії та Україні. Не винятком став і Міжнародний фестиваль, що проходив у Болгарії (Варна, Золоті Піски) у серпні цього року, де «Міленіум» посів друге місце. Учасники колективу гарно відпочили на узбережжі Чорного моря, отримали заряд позитивних емоцій перед початком навчального року.

– Я завжди намагаюся працювати в інтересах дітей і дуже вдячна батькам за їхні підтримку і розуміння, – говорить Олена Таранцева. – Щиро запрошую всіх бажаючих долучитися до світу прекрасного і разом із хореографічним колективом «Міленіум» пізнавати мистецтво танцю. Дітей чекають постійні виступи на конкурсах і фестивалях, цікаві подорожі по Україні й за кордон.

Тож можна сміливо побажати учасникам народного хореографічного колективу «Міленіум» подальших творчих злетів і досягнень, натхнення й успіхів на їхній творчій стежині.

Ірина Савченко
Павєл Москалюк, 18.11.2013, 15:521197
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень