17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Австрійська благодійна організація «VIER PFOTEN International — Чотири лапи» прагне посилити співпрацю з Полтавою

Секретар міської ради Оксана Деркач днями зустрілася з директором австрійської благодійної організації «VIER PFOTEN International – Чотири лапи» доктором Аміром Халілом та головою наглядової ради Центру захисту живої природи «Юний європеєць» Майєю Матвєєвою. Гості завітали висловити свою подяку міській владі за сприяння в організації їхніх заходів, а також обговорити варіанти подальшої співпраці.

Представники організації «VIER PFOTEN International – Чотири лапи» перебували в Полтаві протягом трьох тижнів. За цей час вони простерилізували понад 200 собак. А це означає, що весною на вулицях міста не з’явиться близько 2000 бездомних цуценят. Відловлювали та стерилізували в основному дикі зграї, зокрема в районах Південного вокзалу, Центрального ринку, складів «Олбіс», поблизу заводу «Хіммаш» тощо.

Минулого тижня «Юний європеєць» провів благодійний концерт «У гостях у Матроскіна» по збору коштів на стерилізацію безпритульних тварин. Він став початком місячника доброти, який організовується в Полтаві вже кілька років поспіль. Традиційно на захід запрошуються школярі, адже акція спрямована на виховання у дітей доброти та милосердя. Діяльність організації завжди підтримує міська влада.


Цього року на концерт завітав голова австрійської благодійної організації із захисту тварин «Чотири лапи» доктор Амір Халіл. Він був приємно здивований і рівнем проведення заходу, і роботою ЦЗЖП «Юний європеєць», і підтримкою ініціатив організації місцевою владою, і прийомом полтавців загалом. Саме тому Амір Халіл на зустрічі з секретарем міської ради Оксаною Деркач повідомив, що прийняв рішення про те, що у 2014 році Полтава має змогу і повинна бути включена в експеримент, який проводитимуть італійські та австрійські спеціалісти з масової стерилізації з подальшим будівництвом притулку для бездомних тварин при підтримці та фінансуванні Євросоюзу.

Це справжня перемога для Полтави, запевняє Майя Матвєєва, адже за таку можливість бореться багато міст: це і заощадження бюджетних коштів, і зменшення кількості бездомних тварин гуманним шляхом, і отримання неоціненного досвіду європейців, адже за їхніми методами стерилізація однієї тварини триває 1 хвилину 23 секунди, а також вони особливо гуманні й безпечні і для тварин, і для людей. Також представники благодійної компанії проведуть навчання для наших спеціалістів, що не менш важливо для того, аби ефективно продовжувати почату роботу й надалі.

Якщо Полтава таки потрапить до програми, то дві бригади представників компанії «VIER PFOTEN International – Чотири лапи» перебуватимуть у нашому місті протягом п’яти тижнів. За цей період вони зможуть стерилізувати понад 500 тварин.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 18.11.2013, 16:03784
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень