24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

Унікальні послуги від ПриватБанку — економія часу, коштів і реальна допомога агробізнесу

Погодьтеся, що свято без подарунків — не свято, навіть професійне. Тим паче, коли йдеться про головних годувальників держави — аграріїв, завдяки котрим Україна як держава пережила непрості кризові роки, а кожен з нас щодня має на столі і хліб, і до хліба. Зрозуміло, що й подарунки до професійного свята — Дня працівника сільського господарства — мають бути особливі та ексклюзивні. Як, скажімо, у ПриватБанку. Набільший і найвпливовіший банк країни й цього разу не зрадив собі — і з нагоди свята запропонував аграріям не один, а відразу чотири унікальні подарунки-послуги, аналогів яким в Україні немає. Як зауважує директор Полтавського Головного Регіонального управління ПриватБанку Олександр Цись, скористатися ними можуть представники середнього та великого агробізнесу, фермери і навіть пересічні селяни. Зацікавилися? Тоді про кожен подарунок детальніше.

— Перша ексклюзивна послуга, яку на фінансовому ринку сьогодні аграріям може запропонувати винятково ПриватБанк, — це гарантований платіж, — розповідає Олександр Цись. — Йдеться про безресурсну операцію, яка дозволяє клієнту отримати товар з відстрочкою платежу за «дешеві гроші», тобто без зайвих переплат. Завдяки цій послузі клієнт може отримати товар від постачальника з відстрочкою платежі (і/чи терміну), оскільки банк гарантує оплату зобов'язань у встановлений час у повному обсязі. Наприклад, якщо агрофірма вирішила придбати пальне на 100 тисяч гривень, вона отримує на цю суму ліміт, підписує відповідну угоду, згідно з якою продавець віддає пальне під гарантії банку. Сільгоспвиробник отримує свій товар, за який розраховується протягом терміну, вказаного в угоді. Якщо термін не прострочено, то клієнт сплачує банку лише 4% річних за гарантію. У протилежному випадку в дію вступають договірні відносини і кредитна ставка.

— Тобто гарантовані платежі значно вигідніші для сільгоспвиробників, ніж традиційні пропозиції кредитування?
— Звісно. Гарантійний платіж — це значно дешевше, ніж оформляти кредит. Адже для цього потрібно надати під заставу майно, застрахувати його, провести через всі органи держреєстрації (і, звісно ж, заплатити за оформлення документації), нарешті — оформити саму заставу. В результаті клієнт втрачає дорогоцінний час, а для аграріїв він часто на вагу золота. до того ж, залучаючи кредитні кошти, клієнт платить дорогі відсотки (від 18% річних) і комісії за оформлення чи користування кредитом. Натомість за умови користування послуги «Гарантовані платежі», клієнт сплачує банку всього лише 4% річних. До речі, ця послуга вже набирає попиту — її обрали майже 13% клієнтів ПриватБанку.

Ще одне нововведення від найбільшого гравця на банківському ринку країни обов'язково зацікавить власників паїв. Йдеться про картку пайовика — продукт унікальний на банківських теренах держави. І надзвичайно зручний та вигідний для власників майнових та земельних паїв, незалежно від того, де вони мешкають, — у місті чи селі. Адже тепер вам не потрібно їхати в інший район, щоб отримати гроші за оренду паю — їх перерахують на картку.

— Така картка оформляється миттєво і безкоштовно у будь-якому відділення ПриватБанку, плата за користування відсутня, — говорить Олександр Цись. — Натомість її власник отримує кілька додаткових переваг — може підключати накопичувальні програми, отримати картку «Універсальну», підключити СМС-банкінг, Приват-24, здійснювати будь-які платежі. Погодьтеся, що це зручно й вигідно.

Приємна новина для тих, хто працює в селі й по-доброму заздрив городянам, які зарплатню отримують не готівкою в касі, а на зарплатну картку. Відтепер ПриватБанк пропонує оформити зарплатні проекти й керівникам агропідприємств. Ці нововведення банк випробував на структурних підрозділах компанії «Приватагроцентр» у семи районах області — Полтавському, Машівському, Новосанжарському, Решетилівському, Миргородському, Хорольському і Зіньківському районах. Цілком логічним є питання щодо терміналів та банківських відділень, адже навіть за умови доволі потужної й розгалуженої мережі відділень ПриватБанку, його представництва є не у всіх сільських радах.

— Ми провели перемовини із керівництвом Укрпошти і домовилися, що в тих населених пунктах, де немає відділень банку, ми встановимо термінали у поштових відділеннях, — коментує Олександр Цись. — Співробітники Укрпошти забезпечуватимуть наших клієнтів готівкою. Нагадаю, що оформити зарплатний проект можна протягом одного дня. Зарплатні карти видаються клієнтам безкоштовно у будь-якому відділенні. зарахування коштів на картки працівників здійснюється через Приват-24. Бухгалтер самостійно відправляє відомість до банку, з моменту підписання якої зарплата нараховується миттєво.

— Олександре Григоровичу, я так розумію, що четвертим у списку подарунків для аграріїв має бути програма лізингу, яку ПриватБанк активно впроваджує в життя вже майже півроку?

— Так, сьогодні програма активно працює: лізинговий продуктовий ряд банку складає майже 16 мільйонів гривень, ми уклали угоди з 20-ма клієнтами. На розгляді ще півтора десятка заяв від сільгоспвиробників, переробних підприємств. Хочу нагадати, що в рамках лізингової програми аграрії можуть придбати як імпортну техніку провідних світових брендів, так і вітчизняних машинобудівних підприємств — МТЗ, ЮМЗ, ХТЗ, «Червоною зіркою». На дорогу закордонну техніку лізинг надається терміном до 5 років зі ставкою 12% річних. Кошти надаються без одноразової комісії, авансова проплата становить не менше 30%, графік платежів адаптовано до сезонності бізнесу отримувача лізингу. Що ж стосується недорогої сільгосптехніки, то лізингова програма оформляється або на рік (під один відсоток), або на два роки (відповідно — 12% річних). Авансовий платіж становить не менше 30% вартості техніки. Клієнт може отримати від 80 тисяч до 2,4 мільйонів гривень. При цьому може обирати власний графік платежів: ануїтет (гасити лізинг рівними частинами) або ж адаптувати виплати до сезонності власного бізнесу з можливістю отримати відстрочку, якщо заплатить основний борг лізингу протягом 9 місяців. Техніку клієнт отримує вже за два тижні після оформлення лізингової угоди . Звісно ж, за умови, якщо він надав увесь необхідний пакет документів. Власне, аграрій отримає техніку вже з номерами, реєстрацією в ДАІ — турботи про оформлення цих моментів ПриватБанк також бере на себе.

Ми пропонуємо полтавським аграріям скористатися цими унікальними банківськими продуктами і запрошуємо до плідної і постійної співпраці. А з нагоди свята хотілося б побажати нашим годувальникам перш за все міцного здоров'я, благополуччя в родинах, міцних професійних колективів, гарної погоди, плідного й щедрого врожаю і фінансового достатку. Зичу, щоб агро бізнес був вдалим і прибутковим, а ПриватБанк завжди готовий підставити плече надійного партнера!
Павєл Москалюк, 25.11.2013, 11:181439
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень