22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Політ фантазії безмежний»

Центр позашкільної освіти дає змогу юним полтавцям обрати свій освітній маршрут майже у 50 творчих об'єднаннях.

У міському Центрі позашкільної освіти урочисто відкрили виставку декоративно-прикладного мистецтва «Політ фантазії безмежний», яка зібрала в стінах закладу не тільки вихованців, а й їхніх батьків, просто небайдужих до прекрасного полтавців. Їх привітала заступник міського голови Світлана Порохня. Вона відзначила високу цінність закладів позашкільної освіти та педагогів, які навчають дітей творити таку красу, розвивають їхній естетичний смак, навчають терпіння та працелюбності.

Полтавський міський ЦПО – чудовий приклад реалізації дітьми своїх творчих здібностей.
– Саме в позаурочний час, займаючись у різноманітних гуртках, дитина має змогу розкрити свої таланти, самовиразитися, реалізуватись. І ми, дорослі, маємо усвідомити свою відповідальність перед підростаючим поколінням. Від того, що ми зуміємо дати нашим дітям, залежить те, якими вони виростуть. Президент України Віктор Янукович, – зазначила Світлана Порохня, – робить дуже серйозний акцент на цьому питанні, ставлячи перед урядом, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування конкретні завдання з розширення мережі закладів позашкільної освіти, гуртків і клубів за місцем проживання!

Полтавський міський ЦПО – чудовий приклад реалізації дітьми своїх творчих здібностей, адже тут юні полтавці віком від шести до 18 років мають змогу обрати свій освітній маршрут майже у 50 творчих об'єднаннях: гімнастика, спів, моделювання, ліплення з глини, живопис, паперопластика, туризм, картинг, вільна боротьба, фото- та відеомайстерність тощо. До того ж заняття безплатні. А викладачі Центру справді мають золоті руки і серця!

Світлана Порохня нагородила грамотою одного з кращих педагогів Центру – Людмилу Панчук, роботи якої представлені на виставці. Її творчий шлях у ЦПО розпочався у 1990 році, коли вона очолила гурток «Макраме». У наступні роки з'явилися нові техніки, такі, як «ізонитка», «печворк», «флористика», «м'яка іграшка», «айріс фолдінг». Саме тому в 2003 році гурток здобув нову назву – «Чарівниця». Талант, працьовитість, педагогічний хист Людмили Панчук запалюють іскри майстерності у юних вихованках. Незмінним еталоном для них стають вироби наставниці, а дві її учениці після навчання у вишах повернулися працювати до Центру.

Грамоти і подяки отримали й вихованці школи та найактивніші батьки.

Творчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину з перших хвилин її земного буття, хвилює і бентежить людську душу, намагається запалити бажанням до пізнання чогось нового, бо прекрасне завжди народжується в праці. А заняття в гуртках декоративно-прикладного мистецтва – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії і, звісно, працьовитих вправних рук. І сьогодні саме результат праці рук і сердець вихованців та викладачів закладу можна побачити, відвідавши виставку «Політ фантазії безмежний».
Віталій Скобельський, 04.12.2013, 12:222861
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень