19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Устигнути за 15 хвилин, або Які послуги сьогодні можна отримати в банку

Донька пенсіонерки Марії Миколаївни вже 12 років проживає в США і щомісяця допомагає матері, перераховуючи їй гроші в Україну. Тож жінка практично моментально після відправки отримує грошовий переказ у найближчому відділенні банку. І найзручніше в цьому, каже Марія Миколаївна, що просто «не відходячи від каси», в тому ж відділенні з перерахованих донькою коштів вона сплачує за комунальні послуги, а залишок кладе на депозит. Марія Миколаївна вже давно зрозуміла, як багато корисних і важливих справ можна зробити, усього лише завітавши на 10-15 хвилин у банк. Про те, чого ще не встигла дізнатися Марія Миколаївна про банківське обслуговування, нам розповіла спеціальний експерт – директор Полтавського регіонального управління банку «Надра» Божена Кудряшова.

В один час в одному місці

«Уявіть, крім класичних банківських послуг, в одному відділенні можна здійснити комунальні платежі, поповнити рахунок мобільного телефону, заплатити за освіту або сплатити штраф, головне, щоб реквізити були при собі. Одним словом, швидко, багатофункціонально, та ще й фахівець допоможе в будь-якому питанні», – розповів нашому виданню банкір.

Крім перерахованого вище, у відділеннях цієї фінустанови можна здійснити й інші види платежів, придбати залізничні квитки і перевести грошові кошти в будь-яку країну світу.

«Обслуговуюся в банку «Надра» з того часу, як почала отримувати грошові перекази від доньки. У всьому розібралася дуже швидко, а якщо раптом виникають питання, мені завжди допомагають менеджери у відділенні», – каже Марія Миколаївна.

Такі операції, як оплата рахунків або грошовий переказ, здійснюються за лічені хвилини.

«Ми намагаємося максимально за-ощадити один з найкоштовніших ресурсів наших клієнтів – їхній час», – розповідає Божена Кудряшова.

Крім того, заощадити у фінустанові можна не тільки час, а й власні кошти. Тарифи за всіма видами оплат у банку «Надра» на сьогодні нижчі від середньоринкових.
Зручне розташування відділень фін-установи (регіональна мережа банку «Надра» (ліцензія НБУ № 21 від 21.11.2011 р.) – одна з найбільших в Україні і нараховує понад 500 відділень. – Прим.) та вигідні умови обслуговування вже встигли оцінити сотні тисяч українців: щомісячно до відділень банку приходять понад 600 тисяч осіб, щоб здійснити понад 1 млн платежів.

Марія Миколаївна – також одна з постійних клієнтів банку. «Деякі мої знайомі досі продовжують стояти у величезних чергах, щоб сплатити комунальні послуги там, де вони звикли це робити. Не розумію навіщо, якщо точнісінько так само можна прийти у відділення банку і швидко, практично без черги оплатити свої рахунки», – розмірковує жінка.

Навколо світу за 15 хвилин

Крім проведення різних видів оплат, клієнти банку «Надра» також мають змогу скористатися системою грошових переказів і перерахувати кошти своїм родичам, друзям, знайомим у будь-яку точку земної кулі за 10-15 хвилин, і за такий же час самим отримати переказ з-за кордону, як робить це наша героїня.

Банк працює з всесвітньо відомими і перевіреними мільйонами людей системами міжнародних грошових переказів – Western Union, MoneyGram, Юністрім, Contact, Coinstar – і незабаром планує розпочати співпрацю ще з декількома системами.

За словами банкіра, співробітники фінустанови обов'язково допоможуть клієнту визначитися з найбільш зручним способом здійснення переказів. Фахівці детально розкажуть про розташування в іншій країні пунктів отримання коштів, час доставки, тарифи, які залежать від суми, валюти та країни відправки й отримання.
У цілому ж зручність переказу грошових коштів за допомогою платіжних систем полягає в тому, що для переведення грошей у будь-яку точку земної кулі не треба відкривати банківський рахунок. Для відправлення переказу при собі необхідно мати лише паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Уся процедура займає близько 15 хвилин: клієнт заповнює бланк переказу коштів, вносить до каси суму, яку необхідно перерахувати, отримує спеціальний код. А одержувач за кордоном може миттєво забрати кошти, як тільки клієнт повідомить йому цей код.

«Це справді дуже швидко і просто, – підтверджує Марія Миколаївна. – Навіть у моєму віці я легко розібралася в тому, як отримувати надіслані з-за кордону гроші. І взагалі, тепер усі свої фінансові питання я намагаюся вирішувати тільки в банку. Тому що це комфортно і значно економить мій час».

Михайло Тарканій
Павєл Москалюк, 06.12.2013, 13:272749
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень