23 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Палаццо» святкує 4 зірки і 10 років

Найкращий готель Полтави – «Палаццо Прем’єр Готель» укотре підтвердив свій статус чотиризіркового на державному рівні. Про це на прес-конференції, яку провели в приміщенні готелю, розповіла Олена Шуліка, генеральний директор «Палаццо Прем'єр Готелю».

Проте, за словами Олени Шуліки, на цьому досягнення готелю тільки починаються. Зокрема, підбивши підсумки роботи за останні роки, до них віднесли вступ готелю до мережі українських «Прем’єр Готелів», два знаки якості від проекту «Ревізор» і визнання від зарубіжного туристичного ресурсу «Tripadvisor».

Окрім досягнень у готельній сфері, керівництво «Палаццо» освоює і нові горизонти діяльності, які радували не тільки туристів, а й самих полтавців. Мова про цінителів витонченої кухні, для яких у ресторані готелю проводили «Кулінарний фестиваль». Кулінарними секретами з полтавськими кухарями ділилися гості з «Прем’єр Готелів» Києва, Львова та Ялти, тож серед звичних у меню з’являлися страви високої, галицької та морської кухні.

– Продавалося все, від недорогих галицьких страв, які складаються з локальних українських продуктів, де немає імпортної складової і митного збору, до дорогих гребінців, котрі при відсутності морських шляхів усе одно мають якусь дорожнечу, і до високої кухні, – розповіла про фестиваль Олена Шуліка. – Причому все це продавалося, дегустувалося, це подобалося, це було затребувано не тільки гостями готелю – в нас у період «Кулінарного фестивалю» були дві групи американських і румунських туристів. Це було навіть цікаво – в одному місті, у центрі України можна було спробувати три різні локальні кухні.


Експерименти з кухнею триватимуть і надалі, такі плани вже є у керівництва готелю. Одним із них стане введення в меню страв для шанувальників здорового способу життя: складатимуться вони з продуктів органічного землеробства.

– Зараз ми вводимо концепцію «Фреш. Органік. Юкрейн», у якій будуть представлені виключно продукти фермерських господарств, а також традиційна українська кухня з доповнен-ням продуктів органічного землеробства, – говорить Олена Ісаківна.

Спробувати їх гості готелю зможуть уже наступного року, ідею такого меню реалізовуватимуть у сніданках.

Але не тільки за допомогою кухні хочуть показати самобутність Полтави у готелі, адже звідси для багатьох туристів починається знайомство з містом, для них тут розробляють маршрути екскурсій та знайомлять із музеями. А в майбутньому, зазначають керівники «Палаццо», новинки від готелю чекатимуть не тільки на гостей, а й на жителів міста.
Сергій Лещенко, 10.12.2013, 13:15995
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень