19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Міністр спорту поспілкувався з полтавськими студентами

У Полтаві з офіційним візитом перебував міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. Його супроводжували заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко та секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач. Посадовець відвідав Полтавський інститут Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого», Національний технічний університет імені Юрія Кондратюка та Полтавську державну аграрну академію, оглянув матеріально-технічну базу цих вищих навчальних закладів, спілкувався з полтавськими студентами.

Спочатку столичний гість завітав у Полтавський інститут Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого». Равіль Сафіуллін ознайомився зі спортивною інфраструктурою закладу, житлово-побутовими умовами студентів, оглянув бібліотеку, просторий спортзал, обладнаний сучасними тренажерами, басейн, їдальню та фітобар.

Равіль Сафіуллін у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася зустріч міністра з представниками студентського самоврядування і молодіжних громадських організацій Полтави та області. Спілкуючись зі студентами, він окреслив низку питань, пов’язаних не лише з розвитком спорту та молодіжної політики України, а й з підготовкою до підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

На Полтавщині Равіль Сафіуллін – частий гість, проте у Полтавській державній аграрній академії посадовець уперше. У виші на нього очікувала почесна місія – перерізати символічну стрічку новоствореного музею гир. Серед експонатів не лише спортивні снаряди, а й фотографії та нагороди відомих полтавських спортсменів.

– Цю колекцію я почав збирати ще 13 років тому, це моя данина гирьовому спорту, всього – близько 200 експонатів загальною вагою 2200 кг, – розповів засновник музею Олег Мороз, заслужений тренер України з гирьового спорту.

Проте лише відкриттям музею візит Равіля Сафіулліна до Полтавської державної аграрної академії не завершився. Упродовж години Равіль Сафович спілкувався зі студентами, говорили про розвиток спорту, покращення матеріальної бази спортивних об'єктів та євромайдани, в яких студентство бере участь. Напередодні посадовець зустрічався і зі столичною молоддю, говорить, юнаків і дівчат непокоять одні і ті ж питання.
Володимир Сулименко, 20.12.2013, 13:022659
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень