19 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

За дорученням Святого Миколая

На адресу «Полтавського вісника» надійшов лист з села Шостаки Полтавського району, який неможливо було залишити поза увагою.

«Добрий день, Святий Миколаю! Мене звуть Олександра, мені 12 років. У мене є молодший братик Максим, якому вісім років, і сестричка Катруся, їй п’ять років. Ми дуже тебе любимо і завжди звертаємося до тебе за допомогою і підтримкою у скрутний час. Ми знаємо, що твоя молитва перед Богом за всіх людей на Землі має дуже велику силу і ніколи не буває не почутою.

Наша сім’я живе в невеликому селі на Полтавщині. Живемо ми дружно, завжди допомагаємо одне одному. Я допомагаю в усьому молодшим братику і сестричці, бо дуже їх люблю. Намагаюся бути помічницею і своїм батькам, бо дуже хочу, щоб вони ніколи не хворіли і довго жили.

А ще я дуже люблю малювати і мрію в майбутньому стати професійною художницею. Хочу навчитися малювати гарні картини, щоб відкрити свою виставку картин. Я мрію продавати свої картини, а гроші, отримані за них, віддавати хворим і бідним людям, які дуже потребують допомоги.

Наша сім’я теж живе бідно, але я знаю, що багато людей живуть ще гірше, бо в них немає ні житла, ні рідних та близьких, тому прошу тебе, Святий Миколаю, допоможи всім, хто потребує твоєї підтримки. Не залиш нікого без подарунків!

Ми з Максимом і Катрусею теж мріємо про подарунки від тебе на день Святого Миколая.

Катруся давно мріє про велику м’яку іграшку, а Максим – про іграшковий автомобіль. А для мене найкращим подарунком була б цікава книга, бо я дуже люблю читати. Ми дуже сподіваємося, що наші мрії здійсняться!».

Дізнавшись про цей лист, Святий Миколай доручив нам передати від його імені подарунки для родини П’ятаків. На порозі оселі нас радісно зустріли святково одягнені діти й мама Тетяна Вікторівна.

– Перш ніж вам вручити подарунки, Миколай просив запитати, чи допомагаєте ви батькам удома? – тримаємо інтригу.

Максимко, недовго думаючи, розповів, як допомагає по господарству.

– Найбільше мене тато хвалить за те, як гарно перебираю картоплю, – а потім, почухавши потилицю, додав, – ой, згадав, я ж у дворі зробив лавочку своїми руками.
Катя заспівала пісню про ялиноньку, а Олександра подарувала для редакції ляльку-оберіг, виготовлену власноруч.
Катрусі, Сашеньці та Максимку П'ятакам подарунки від Святого Миколая передав «Полтавський вісник».
Подарунки від Святого Миколая припали дітям до смаку. У Каті багато ведмежат, але такого білого й пухнастого в колекції ще не було. Максим якраз про такий автомобіль і мріяв. А ще Миколай передав цікаві книги, альбоми для малювання, фарби, фломастери, і як же без кошика солодощів.

– Газету «Полтавський вісник» ми читаємо близько 20 років, це наш порадник, і вже стала рідною, – розповіла мама Тетяна Вікторівна. – Кого ж, як не рідних людей, могли попросити про допомогу в здійсненні новорічних мрій. Торік Олександра писала листа Санта Клаусу, довго чекали на подарунок. До Миколая з таким листом звернулася вперше, і діти переконалися, що мрії збуваються.

Вісниківці
Павєл Москалюк, 25.12.2013, 14:42820
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень