25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У трьох полтавських міських бібліотеках відкрили безкоштовний інтернет-доступ

Три бібліотеки-філії Полтавської міської централізованої бібліотечної системи отримали по три нові комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням і периферійним обладнанням. Це стало можливим завдяки тому, що ЦБС цього року перемогла в п'ятому раунді конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету» і виграла грант міжнародної програми «Бібліоміст», яку фінансують Білл і Мелінда Гейтс. До реалізації проекту комп’ютеризації бібліотек долучилася й Полтавська міська рада, виділивши зі свого боку кошти на три комп'ютери.

У бібліотеці-філії №9 на вулиці Халтуріна, 19, відкриття інтернет-доступу пройшло у формі квесту. Учні четвертих і шостих класів загальноосвітньої школи №26 здійснили уявну подорож на Острів скарбів. Під час театралізованого дійства вони перевиховали «піратів», які, опинившись у бібліотеці, познайомилися зі справжніми, найціннішими скарбами, якими є знання. Бібліотекарі організували святковий захід оригінальний, нестандартний, щоб діти повеселилися, і в ігровій формі показали маленьким користувачам, який всеосяжний світ відкриває для них інтернет-доступ.

Бібліотека-філія сімейного читання №3 знаходиться по вулиці Головка, 20, в одному будинку з Полтавським міським центром позашкільної освіти. На урочистостях з приводу відкриття безкоштовного інтернет-доступу керівники гуртків цього центру презентували виставку дитячих робіт, ідеї для оформлення її експозиції були знайдені в мережі. Відтепер бібліотечний інтернет дає можливість вихованцям центру позашкільної освіти проводити в бібліотеці більше заходів, зокрема майстер-класів.
У бібліотеці-філії №4 (вулиці Фрунзе, 141) відкриття інтернет-доступу провели у вигляді веселої пізнавальної гри «Подорожуємо планетою разом зі Смайликом» – для третьокласників, а для учнів восьмого класу ЗОШ №23 влаштували цікаві конкурси.

Проведення віртуальних мандрівок – одна з найкращих традицій бібліотеки-філії №4. Нерідко після таких віртуальних мандрівок учні з учителями і насправді подорожують потім місцями, які їм найбільше сподобалися. Особливо це полюбляють восьмикласники ЗОШ №8. Відбулася цього святкового дня в бібліотеці й зустріч з дорослими читачами – бібліотекарі провели презентацію інтернет-доступу і для них.

Зоя Іваненко
Іван Мольченко, 25.12.2013, 14:502788
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень