24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Полтавські правоохоронці відсвяткували День міліції

Двадцять другу річницю української міліції відзначали у державі минулого тижня. З цієї нагоди в актовому залі Полтавського міського управління Міністерства внутрішніх справ України відбулися урочистості за участю керівника міського та районних у місті Полтава відділів МВС, особового складу, ветеранів правоохоронних органів. Привітати працівників міліції приїхав і міський голова Олександр Мамай.

Міський голова відзначив професіоналізм молодих правоохоронців.
Першим перед зібранням виступив начальник Полтавського МУ УМВС України у Полтавській області підполковник міліції Віталій Ємець.

Ветерани міліції отримали в подарунок мобільні телефони.
– Шановні колеги, запрошені, ветерани, гості нашого свята! Від імені всього керівництва вітаю вас із Днем міліції України, – зазначив він. – Хочу подякувати вам за нелегку щоденну працю. Працівники органів МВС демонструють високий професіоналізм і мужність, не шкодуючи сил та здоров'я, часто ризикуючи життям заради інших. На вас покладено винятково відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров'я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства. Також хочу щиро подякувати нашим ветеранам, які передають нам свій досвід, до яких завжди можна звернутися за порадою.

Окремі слова вдячності головний правоохоронець Полтави адресував депутатам і міському голові, наголосивши, що влада завжди розуміє проблеми міліції та йде назустріч у їх розв'язанні.

Далі відбулося нагородження кращих із кращих. Медалі Міністерства внутрішніх справ України за сумлінну службу, відзнаки «20 років сумлінної служби», нагрудні знаки вручив колегам Віталій Ємець, побажавши при цьому і надалі тримати високу планку почесного звання правоохоронця.

Для правоохоронців прозвучали кілька пісень у виконанні молодих артистів.
Міський голова Олександр Мамай теж приїхав на свято не з порожніми руками. Насамперед він подякував співробітникам міського управління внутрішніх справ за плідну співпрацю та забезпечення порядку в Полтаві, зазначивши, що добре розуміє проблеми, з якими у щоденній роботі стикаються правоохоронці.

– Від усієї полтавської громади дякую за вашу мужність і витримку, за те, що ви ніколи не піддаєтеся на провокації й завжди сумлінно виконуєте свій обов'язок, – сказав Олександр Федорович. – Дякую ветеранам за те, що ви передаєте молодому поколінню свій патріотизм, свої знання і вчите бути людьми слова та обов'язку.

Олександр Мамай був нагороджений відзнакою МВС.
Користуючись нагодою, Олександр Мамай нагородив правоохоронців цінними подарунками.

– Сьогодні день народження нашої міліції, – пояснив він. – І я як міський голова просто не міг прийти до вас без подарунків. Спільно з керівником міського управління МВС Віталієм Ємцем ми довго готувалися до цього моменту, адже хотілося зробити ваше свято яскравим і незабутнім.

Олександр Федорович вручив правоохоронцям почесні грамоти та відзнаки, сертифікати на отримання побутової техніки, а саме: 13 телевізорів, 10 ноутбуків, семи холодильників. Двоє працівників міліції отримали сертифікати на одно- та двокімнатну квартири, а керівники міськвідділу та райвідділів МВС і міського управління ДАІ – по одній тисячі літрів бензину. Ветерани правоохоронних органів у якості подарунків понесли додому новенькі мобільні телефони.

Начальник Полтавського міського управління МВС України у Полтавській області у відповідь вручив Олександру Мамаю від імені начальника УМВС у Полтавській області Едуарда Федосова відзнаку МВС за сприяння органам внутрішніх справ.

Наприкінці виступу міський голова привітав присутніх зі святами, що наближаються.

– Я бажаю, щоб у цьому році залишилися всі негаразди, міські й державні, а новий рік ми почали з чистого аркуша, на якому були б тільки позитивні події, – побажав Олександр Мамай.


Від імені ветеранів колег привітав Валерій Корчуков. Він очолював Полтавське міське управління міліції з жовтня 1990 по 1993роки. У своєму виступі Валерій Олександрович побажав правоохоронцям мужності, витримки та міцного здоров'я.

Офіційну частину своїми виступами прикрасили Данило Ревека, переможець всеукраїнських пісенних конкурсів, Людмила Супрунова, солістка хору «Калина» ПНПУ ім. В.Г. Короленка, співаки Стас Деркач і Світлана Ольховик, керівник студії Наталії Май.
Оксана Ханас, 27.12.2013, 16:483300
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень