22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

25-й і найунікальніший!

Минулої суботи звершилося те, чого так очікували шанувальники жіночої вроди: у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся конкурс «Красуня Полтави-2013». Уже 25-й! Але цього разу про багато речей, які відбувалися на головній сцені Полтави, можна сказати одним словом – уперше! Хоч і 25-й, а вперше! Уперше така кількість номінацій і призів. Уперше змагалися молодь і «ветерани». Уперше така кількість номінацій. Уперше стільки концертних номерів. Уперше така кількість призів. Уперше таке представницьке журі. Уперше членів журі було скільки ж, як і номінанток, – 25 на 25. Уперше, уперше, уперше… І вперше –25-й!

Віце-міс конкурсу Маргарита Дудник – володарка титулу «Міс сенсація» від «Полтавського вісника».
Марія Зозуля – «Красуня Полтави-2013».
Можна сказати, що вперше партнером конкурсу став і наш знаменитий земляк Андрій Данилко. Однак тут є одне «але»: сам Данилко в конкурсі брав участь неодноразово, адже він був одним із тих, хто виступав у концертній програмі, хто запалював красунь і глядачів ще на початку 90-х. Тоді, коли про Вєрку Сердючку й справді чули ще лише в Полтаві. І хоч нині Андрій не зміг вийти на сцену «Листопада» особисто, та, за словами продюсера конкурсу Володимира Ромаскевича, душею він був з полтавськими красунями, передавав їм та глядачам найкращі побажання. А приємних побажань було чимало.

Їх висловив і Ян Касьян – син того самого всесвітньо відомого лікаря Миколи Касьяна, нині керівника медичного центру в Кобеляках імені свого батька. До речі, сам «неистовый доктор Касьян», як назвала його свого часу газета «Труд», був одним із фундаторів конкурсу, підтримував його перші кроки, започаткувавши номінацію «Чарівний стан». А Ян Миколайович натомість додав тепер ще дві: «Вуста медові» та «Брівки-шнурочки». Йому, як і ще 70 поціновувачам дівочої вроди (серед них – члени журі, партнери і спонсори, митці, режисери, фотографи, журналісти, ведучі та керівники творчих колективів), Володимир Ромаскевич перед початком конкурсу вручив спеціальні дипломи та почесні відзнаки «Творимо красу». До речі, четверо удостоїлися цих нагород посмертно: Володимир Артемов, Микола Касьян, Георгій Чечик, Анатолій Кукоба…

Ще один цікавий факт щодо ювілейного конкурсу. Беззмінний голова журі Микола Підгорний і сам Володимир Ромаскевич не пропустили жодного конкурсу за всі 25 років! 20 років беззмінним членом журі залишається і В'ячеслав Головко. Одне слово, на ювілейному дійстві було що згадати! Принаймні зі сцени красунь та глядачів вітали і перша віце-міс конкурсу «Красуня Полтави-89» Тетяна Уштан, і «Красуня Полтави-2012» Катерина Литвин. Неабиякий фурор у залі викликала і Вероніка Бондаренко, яка свого часу теж була віце-міс, а нині вона – відома актриса і телеведуча одного з московських телеканалів.

Члени журі з переможницями конкурсу «Красуня Полтави-2013» .
Що ж до самого конкурсу, то він теж перевершив усі сподівання. І за кількістю учасниць, і за кількістю концертних номерів (їх було понад 40!). Тим паче, що цього разу змагалися одразу «дві ліги» полтавської вроди. Адже самому конкурсу «Красуня Полтави – 2013» передували номінації «Панночка Полтави» та «Пані Полтава», у яких брали участь конкурсантки 1989 – 2013 років: Софія Григорян, Марина Кисельова, Тетяна Раренко, Олександра Пілатова, Ольга Барсукова, Альбіна Посисаєва, Марина Герасименко, Анастасія Полянська, Вікторія Виноградова, Марія Сернова, Алла Пуговкіна та Оксана Курілех. Треба було бачити, що відбувалося в залі, коли учасниці цього конкурсу, скажімо, виконували свої концертні номери, а на сцені в цей час «запалювали» їхні діти.

Ну а за титул «Красуня Полтави» змагалися 14 дівчат віком від 15 до 25 років. Цьогорічною головною красунею Полтави стала 17-річна учениця 29-ї школи Марія Зозуля. Рішенням журі їй також було присвоєно титул «Міс Супернімфетка». Вона, окрім корони королеви, отримала призову туристичну путівку країнами Європи та річну оплату навчання в обраному ВНЗ. Віце-красунями Полтави стали: Маргарита Дудник («Міс Чарівність»), Яна Власова («Міс Грація», «Міс Преса»), Валентина Липовцева («Міс Унікальність»), Вікторія Соломенко («Міс Шляхетність») та Ірина Штанько («Міс Загадковість»). Свою красуню в номінації «Міс Сенсація» визначив і «Полтавський вісник» – це Маргарита Дудник. Інші учасниці конкурсу теж отримали відповідні титули і призи.

До речі, всі наряди красуням (починаючи від прикрас і до купальників) підготували спонсори і меценати. Це регіональний центр компанії «Мірра», магазин брендового одягу «Джинс-хіт» та інші. А оздоровчий центр «Сосновий бір» забронював дві путівки на оздоровлення.

Учасників дійства вітали танцювальні колективи «Грація», «Тотус», «Міленіум», «Алекс», «Барвінок», «Сувенір», київські й полтавські співаки, серед яких і солістка Ансамблю пісні й танцю Збройних сил України Ярослава та полтавка Тетяна Садохіна з гуртом «Ревізор».
Віталій Скобельський, 30.12.2013, 13:141378
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень