26 серпня 2019 • № 34 (1570)

Домашня перемога «Ніки»

Гравець «Ніки» Валерія Єрмоленко на вістрі атаки.«Ніка-ПНПУ» (Полтава) – «ІМС-Уніспорт» (Київ) – 2:1

У спортивному залі Полтавського національного педагогічного університету відбувся перенесений матч восьмого туру чемпіонату України з футзалу серед жінок. Полтавська «Ніка-ПНПУ» приймала одну з несподіванок цьогорічного сезону – столичну «ІМС-Уніспорт». Господаркам вдалося забити швидкий гол на п’ятій хвилині: Валерія Єрмоленко влучно метрів з восьми пробила під поперечину – 1:0. Полтавки заграли впевненіше, створили кілька гострих моментів, але суперниці вистояли і перейшли до дій у відповідь.

Зрештою у першому таймі рахунок не змінився, а головні пристрасті розгорілися по перерві.

Гості значно активізувалися, на певний час узяли в осаду володіння «Ніки», моментами навіть не потрапляли у порожні ворота та зрештою таки домоглися свого. За перебір порушень у наші ворота був призначений пенальті, який гості чітко реалізували, – 1:1. Але останнє слово все одно залишилося за «Нікою». За п’ять хвилин до завершення зустрічі Маргарита Мочалова, перебуваючи не в забивній позиції, змогла проштовх-нути м’яч між воротарем і стійкою воріт киянок – 2:1. Після цієї перемоги полтавки закріпилися на п’ятій сходинці турнірної таблиці, маючи в запасі один матч, перемога в якому може дозволити їм переміститися на третю сходинку.