26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

На сесії міськради закрили бюджетний рік і домовилися про можливе будівництво сміттєпереробного комплексу

За п'ять днів до нового року полтавський міський голова Олександр Мамай провів останню у 2013 році позачергову 37 сесію Полтавської міської ради. На засіданні були присутні 34 депутати з 50, що дозволило провести сесію та прийняти рішення стосовно 24 питань.

Першим розглянули формальне питання: депутати задовольнили заяву про складення депутатських повноважень Юрія Левченка, якого нещодавно призначено заступником міського голови.

Перед початком засідання.
А головним питанням стали останні зміни в міському бюджеті на 2013 рік. Депутати внесли зміни до доходної та видаткової частин міського бюджету за рахунок зменшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам: на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям на суму 556 тисяч гривень; на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот на суму понад 8,5 млн грн; на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування на суму у майже 81 тис. грн. Також показники змінили за рахунок збільшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам: на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку зі скасуванням податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян на суму 150 тис. грн; на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам, вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» на суму 22 тис. грн; на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах на суму майже 742 тис. грн. За пропозиціями заступників міського голови і головних розпорядників бюджетних коштів, у зв'язку з економією коштів, буде впорядковано асигнування для завершення бюджетного року.

Окрім цього, депутати затвердили угоду про науково-технічне співробітництво між Полтавською міською радою та Підприємством «Спеціалізована (воєнізована) аварійно-рятувальна служба швидкого реагування». Предметом угоди стало співробітництво щодо впровадження сучасних технологій у галузі збирання, утилізації, переробки твердих побутових відходів шляхом будівництва та ефективної експлуатації сучасного сміттєпереробного комплексу. Підприємство бере на себе зобов'язання забезпечити фінансування програм поставки сміттєпереробного комплексу, фінансування витрат, необхідних для його інженерно-технічного забезпечення та будівництва. Також підприємство бере на себе зобов'язання перерахувати до спеціального фонду міського бюджету 1 млн грн, який є своєрідною гарантією. Лише за виконання цієї умови воно зможе почати будівництво комплексу. Депутати мають надію, що домовленість буде досягнута наступного року.
Володимир Оніщенко, 08.01.2014, 13:071719
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень