21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

На звітній асамблеї говорили й про наболіле

У конференц-залі шахово-шашкового клубу м. Полтави відбулася ХІ звітна асамблея Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Були розглянуті питання роботи відділення за 2013 рік та основні напрями роботи на 2014 рік, а також розвитку олімпійського руху в області. Серед головних питань асамблеї – робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спорт вищих досягнень і ветеранський спорт. Асамблею проводив голова Полтавської облдержадміністрації, голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко. У роботі взяли участь представники обласних федерацій з олімпійських видів спорту, керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, ветерани та фахівці галузі.

У вступному слові Олександр Удовіченко зазначив, що рік був знаковим і складним. Наші олімпійці брали участь у всіх заходах у рамках всеукраїнських акцій. Головна подія – виїзне засідання НОК України, що відбулось у Комсомольську за участі Сергія Бубки.

Після чого зі звітом про роботу ПОВ НОК України за 2013 рік виступила директор цієї громадської організації Інесса Гетьман. Вона розповіла, що торік відділення провело 31 захід, у яких узяли участь понад 104 тисячі спортсменів, а це понад сім відсотків жителів Полтавської області. Серед заходів Інесса Рудольфівна відзначила участь школярів Полтавщини у всеукраїнській акції «Олімпійське лелеченя», Олімпійський день, проведення конкурсів «Майбутній олімпієць», вікторин «Знавець олімпійського спорту», відкритих олімпійських уроків, де діти могли поспілкуватися з відомими спортсменами, науково-практичні конференції, акції «Олімпійська книга», «Роби, як олімпійці». Традиційно відділення надає підтримку в організації турнірів і змагань: міжнародний турнір з волейболу «Меморіал Андрія Кузнецова», відкрита першість Кременчука з легкої атлетики на призи олімпійського чемпіона В.Кисельова, «Фестиваль спринту» з плавання серед ветеранів. Торік троє наших журналістів стали призерами конкурсу «Україна олімпійська». Це Тетяна Жила (Гребінка), радіопрограма «Спортарена» (ОДТРК «Лтава») і фотограф Олег Дубина.

Перед тим як затвердити план заходів на 2014 рік, Олександр Удовіченко звернувся до присутніх: «Які є питання та пропозиції?». І тут почалася розмова про наболіле… Ситуація в спортивній галузі області справді непроста. Головна проблема не тільки в тому, що провідним олімпійцям не вистачає коштів на підготовку й реабілітацію, а біда в тому, що їх активно переманюють в інші області. Голова Полтавського обласного відділення НОК України уважно вислухав і записав усі пропозиції й побажання і пообіцяв по можливості врахувати їх у плані на 2014 рік.
Володимир Сулименко, 21.01.2014, 13:14635
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень