22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві обійшлося мирно...

Як дивитись в очі через мури Щитів? Мов грати полоняють вас, Безмовні, сірі, мовчазні фігури... Та є серця і матері у вас. Наталія Святцева
Народне віче відбулося у Полтаві в суботу, 25 січня. На площі перед обласною державною адміністрацією зібралося кілька тисяч чоловік. Перед присутніми виступили народні депутати Валерій Головко, Юрій Бублик, громадські активісти. Головною вимогою стала відставка голови ОДА Олександра Удовіченка, для чого утворили спеціальну «переговорну» групу з числа народних депутатів і представників громадськості. Тим часом в очікуванні результатів перемовин народ підтягнувся впритул до входу в приміщення ОДА, де, в свою чергу, вишикувалися кілька шеренг правоохоронців, у перших рядах яких були бійці зі щитами.

У свою чергу були готові до бою і перші шеренги мітингувальників, де стояли озброєні палицями та металевими трубами молодики. І хоч голова ОДА відмовився подавати у відставку, до «силового сценарію» справа не дійшла. Після переговорів мітингувальників з правоохоронцями було знайдено певний компроміс: міліція відвела спецпризначенців зі щитами та спецзасобами, а мітингувальники «прибрали» свій «штурмовий загін».

Зрештою мітингувальники «окупували» зал засідань обласної ради, де й провели перше організаційне засідання Народної ради, обрали керівні органи. До речі, на пропозицію народного депутата Сергія Капліна учасники зібрання «проголосували» заборону діяльності на території області Комуністичної партії та Партії регіонів. Тим часом довкола самого приміщення було споруджено барикади з мішків зі снігом, створено загони самооборони.

У неділю тут знову пройшов мітинг. Загалом усе відбувалося мирно. Після мітингу колона направилася до ОДТРК «Лтава», щоб висловити і там свої вимоги: об’єктивно висвітлювати події у місті та області, діяльність опозиції.

Але барикади поки що залишаються
Віталій Скобельський, 05.02.2014, 01:50626
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень