21 квітня 2019 • № 16 (1552)

На перемогу «Ворскла» чекала давно

«Ворскла» (Полтава) – «Говерла» (Ужгород) – 3:1
Голи: Турсунов, 34, Міщенко, 60, Міщенко, 73 – Буяльський, 48

Гра на старті більше трималася в центрі поля. Обидві команди не вражали тактичними сюрпризами, усе звелося до банальної боротьби за простір. Десь з 30-ї хвилини полтавці заволоділи територією. Господарі відкрили рахунок завдяки помилці гостей. Непогодов виніс м’яч на половину поля суперника, Акакпо замість того, щоб перехопити його на «другому поверсі», подовжив пас на хід Турсунову. Новачок «Ворскли» чітко пробив повз воротаря – 1:0.

З початком другого тайму «Говерла» відігралася, причому зробила гол з нічого. Малоперспективний навіс Нікулае у штрафний майданчик полтавців мав легко перериватися Сапаєм. Але нашого захисника «обікрав» Буяльський, який ударом у протихід змусив капітулювати голкіпера «Ворскли» – 1:1.

Полтавські футболісти кілька хвилин приходили до тями, а потім увімкнули свої швидкості. Пердута видав зразкову передачу на Міщенка, а Олег у дотик вивів свою команду вперед – 2:1. Він же поставив крапку в матчі, реалізувавши вихід сам на сам після зручного пасу Яховіча, – 3:1.

Перемігши вдома ужгородську «Говерлу», полтавська «Ворскла» перервала свою семиматчеву безвиграшну серію.

Результати інших матчів 23 туру Прем'єр-ліги України: «Металург» З – «Таврія» – 1:0, «Металург» Д – «Волинь» – 1:3, «Карпати» – ФК «Севастополь» – 2:0, «Іллічівець» – «Чорноморець» – 3:1, «Дніпро» – «Динамо» – 2:0, «Металіст» – «Шахтар» – 2:4.

Артем Громов був постійно на вістрі атаки, але не відзначився голом.
Перша ліга
«Десна» (Чернігів) – ФК «Полтава» – 1:2
Голи: Картушов, 23 – Насібулін, 41; А. Шевчук, 73

Поновився чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги. Підопічні Іллі Близнюка вдало з’їздили в гості до «Десни» і привезли першу весняну перемогу – 2:1. Таким чином ФК «Полтава» в турнірній таблиці перемістився з дванадцятого відразу на восьме місце.

Друга ліга. Група «Б»
Після зимової паузи відновилися ігри у другій лізі футбольної першості України.

«Сталь» (Дніпродзержинськ) – ФК «Карлівка» – 6:1 (1:1)
Голи: Котляр, 23, 90 +2, Куліш, 47, 50, Коваленко, 48, Алієв, 74 – Пінчук, 8 (автогол).

«Скала» (Стрий) – «Кремінь» (Кременчук) – 0:2 (0:0)
Голи: Іванов, 55, Степанчук, 65.

«Оболонь-Бровар» (Київ) – «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – 1:2 (0:1)
Голи: Лук'янець, 68 – Кирієнко, 35, 47