19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавське комунальне БТІ видає звіт про проведення технічного обстеження

Головний інженер Полтавського комунального БТІ демонструє читачам «ПВ» новоотриманий сертифікат.
В одному із попередніх номерів «ПВ» ми опублікували звернення нашої постійної читачки, котра просила працівників редакції частіше інформувати полтавців про діяльність організацій, які спрощують людям життя, дозволяючи економити час та гроші. Прикладом такої організації Маргарита Миколаївна вважає Полтавське комунальне БТІ – підпорядковану полтавській міській раді установу, що допомагає жителям міста й області отримувати послуги з інвентаризації об'єктів нерухомого майна й технічні паспорти на ці об'єкти та проводити незалежну експертну оцінку нерухомого майна. Тож ми відправили до установи запит, аби дізнатися, чи не збільшився за останній час спектр її сервісів?

Виявилося, що з 17 березня Полтавське комунальне БТІ надає своїм клієнтам нову послугу. Головний інженер установи Ірина Злобіна отримала від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України кваліфікаційний сертифікат, на підставі якого вона може видавати замовникам звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єкта.

Звіт стає результатом технічного обстеження об’єкта нерухомості, який був самочинно збудований, реконструйований або ж перепланований. Обстеження проводиться з метою визначення фактичного технічного стану об’єкта та надання висновку, чи можлива подальша безпечна експлуатація об’єкта. Звіт розробляється індивідуально для кожної будівлі, споруди та прибудови. З цим документом особа має можливість звернутися до органів місцевого самоврядування та ДАБК.

Оскільки комунальне БТІ сторене з ініціативи Полтавської міської ради, пріоритетом його роботи стало максимально ефективне задоволення потреб жителів міста, тож вартість послуг розраховується індивідуально для кожного клієнта, виходячи з об’єму виконаних робіт. У переважній більшості випадків ціна на послуги установи нижча, ніж у приватних установах, які надають аналогічні послуги.
Іван Мольченко, 11.04.2014, 14:482734
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень