24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

Наталія Май виступила перед військовими на Сході

День Конституції запам’ятається військовослужбовцям-полтавцям, які перебувають на Сході в зоні бойових дій, певно, надовго. Окрім того, що 28 червня представники «Полтавського батальйону небайдужих» привезли їм зібрані силами полтавців необхідні речі та продукти, традиційні листи від дітвори і полтавську пресу, на бійців чекав сюрприз – концерт заслуженої артистки України Наталії Май з доньками Олесею та Станіславою.

– Я знала, що «Полтавський батальйон небайдужих» і Наталія Святцева везуть військовим продукти, одяг, листи від дітей. Подумала, що не тільки хлібом єдиним живе людина, добре буде, якщо ми приїдемо, заспіваємо пісень, підтримаємо їх морально, – говорить співачка. – Ми погодили це питання з представниками Полтавського батальйону небайдужих, узяли апаратуру і поїхали.

Без візитки артистки – пісні «А сорочка мамина біла-біла...» – звісно ж, не обійшлося, співали акапельно народні пісні, пісні про Україну, про кохання.

– Нас приймали дуже гарно. Ті люди, які перебувають там, і ті, які тут, відрізняються. У них зовсім інші очі, – говорить Наталія Май. – Це переважно молоді, гарні хлопці, гордість України, мало кому за 30-40 років. А очі глибокі, задумливі. Багато в кого проскакували сльози. Хтось згадав маму, хтось – сестру, дружину, кохану… Один чоловік років сорока сидів і в нього просто сльози котилися, поки ми співали. Хлопці нарвали нам величезні букети польових квітів. Ми раді, що потрапили туди. Якщо тепло наших душ комусь допоможе, підніме настрій, я буду дуже рада.

Діти з творчого центру Наталії Май написали листи захисникам, зробили малюнки, їх бійці одразу розвісили в наметах. Насамкінець артистів нагодували смачнючою польовою кашею.

– Так хочеться, щоб це якнайшвидше закінчилось, усі повернулися живими і здоровими. Хочеться підтримати – словом, піснею, шматочком сала чи банкою меду, хто чим може. Адже коли хтось у родині заслабне, вона згуртовується і допомагає, так само повинна зробити й Україна – об’єднатися і посильно допомогти. Думаю, ми їздили на Схід не востаннє, ще влаштуємо виступи. Плануємо зробити в Полтаві благодійний концерт, щоб зібрати гроші й докупити бронежилетів нашим хлопцям. Ми тут, нам легше, а вони – там…
Наталія Вісич, 07.07.2014, 10:551019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень