19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Жителі Алмазного отримають оновлену лікарню

Колишня лікарня №4, також відома багатьом полтавцям як студентська поліклініка, а нині Центр первинної медико-санітарної допомоги №2, нині вкотре переживає серйозні зміни: окрім організаційних новацій тут проводять капітальний ремонт приміщень.

Щоб проконтролювати хід робіт, до закладу завітала поважна комісія: міський голова Олександр Мамай, заступник міського голови Світлана Порохня, начальник управління капітального будівництва Володимир Годня і начальник управління охорони здоров'я Сергій Котов.

Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 обслуговує жителів мікрорайону Алмазний, загалом це аж понад 100 тисяч людей. Усього ж у місті, відповідно до медичної реформи, яка проходить із 2013 року в Полтаві, вже працюють три центри надання первинної медико-санітарної допомоги та 22 амбулаторії.

Олександр Мамай зазначив, що зараз їх розвиток та оновлення – пріоритет для міської влади:
Нині ми вкладаємо гроші в ремонт, щоб обслуговування населення було на найвищому рівні, – зазначив міський голова. – У цей медичний заклад ми вклали 600 тис. грн, зараз за планом додамо ще 300 тисяч для того щоб облаштувати сходи та решту поверхів.

Нині роботи в центрі тривають на другому поверсі, що не впливає на роботу всього закладу. Повністю завершити їх мають до кінця вересня. Для цього, за словами Володимира Годні, залишилося небагато:
– Для завершення ремонту нам потрібне додаткове фінансування в розмірі 70 тис. грн: це дасть змогу закупити комплекти сантехніки та останню партію фарби, провести деякі інші роботи.

Серед списку робіт, які ще потрібно закінчити в центрі, – зробити хол і деякі приміщення, замінити вікна, відремонтувати сходи. Амбулаторії центру вже оновили, за словами Світлани Левченко, головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Полтави, лишилося тільки провести ремонт амбулаторії по вул. Ветеринарній, на це уже виділено 390 тис грн.

Оновлення торкнеться і території навколо будівлі: Олександр Мамай наголосив, що перед настанням осені та зими необхідно відновити плитку перед будівлею, оскільки вона може становити небезпеку для людей похилого віку та дітей. Маленьких полтавців, до речі, тут почнуть обслуговувати вже до Новорічних свят, пообіцяв міський голова. Буде модернізована й медична техніка, на це заплановано 200 тисяч гривень.

Також серед новинок – комп’ютеризовані робочі місця лікарів, підключені до єдиної мережі «Hospital system». Завдяки цьому кожен може отримати карту пацієнта. Вона полегшує відстеження історії хвороби для лікарів, а також робить можливою видачу електронних рецептів на ліки.

Усі роботи в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 мають завершити до кінця поточного року.
Сергій Лещенко, 15.09.2014, 10:052663
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень