19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавських дітей залучатимуть до занять тенісом

Нові тенісні корти під куполом показали нещодавно журналістам Полтави міський голова Олександр Мамай, начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Володимир Годня та генеральний директор ТОВ «Полтавський ДБК» Василь Шишкін.

Для широкого загалу вони відчинять свої двері вже 23 вересня.
– Наближається День міста, і ми маємо багаторічну традицію – відкривати якийсь новий об’єкт, важливий для розвитку і благоустрою Полтави, – розповів Олександр Мамай. – Цьогоріч винятку не буде. Об’єкт, який ми бачимо, споруджувала приватна структура, і наша участь тут полягала у виділенні земельної ділянки під забудову. Дуже приємно, що власник кортів надасть години для безкоштовних занять тенісом полтавським школярам із малозабезпечених родин. Я вже доручив профільному заступнику, щоб були введені дві ставки для тренерів, аби всі діти, які хочуть займатися цим видом спорту, могли реалізувати своє бажання.

Право на безкоштовне навчання гри в теніс надаватиметься учням 4-11 класів з малозабезпечених родин.

Олександр Мамай також повідомив, що цьогоріч усі спортивні школи міста відремонтовані й прийняли дітей. Щороку на їх ремонти та підтримку спорту в цілому виділяється два мільйони гривень.
– Із 1 вересня всі учні, які займаються у ДЮСШ, почали підготовку до спартакіад, універсіад, – зазначив він. – Радує той факт, що все більше юних полтавців обирають спорт. Якщо п’ять років тому ним займалися трохи більше двох тисяч дітей, то сьогодні їх – уже понад шість тисяч. Враховуючи, що нинішні підлітки надають перевагу сидінню за комп’ютером, а не активному способу життя, такі цифри вселяють оптимізм. До речі, користуючись нагодою, хочу закликати полтавську молодь долучатися до занять спортом!
Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва міськвиконкому, розповів про історію появи корту.

– Два роки тому на земельній ділянці за адресою пров. Першотравневий, 24–Б, розпочалося будівництво критих тенісних кортів, – повідомив він. – Вони споруджені в рамках інвестиційної угоди з домобудівним комбінатом. Місце для будівництва вибране невипадково, оскільки тут поряд знаходяться відкриті тенісні корти на чотири майданчики. Закрита спортивна споруда має два майданчики і блок обслуговування. До Дня міста ми плануємо завершити увесь комплекс робіт і відкрити її для відвідувачів.

Василь Шишкін, генеральний директор ТОВ «Полтавський ДБК», свого часу займався тенісом професійно, є майстром спорту, грає вже майже 45 років. Він упевнений, що діти повинні долучатися до цього виду спорту, а тренери мають знаходити серед них таланти і плекати їх. Безкоштовні години тенісу на нових кортах сприятимуть підвищенню інтересу школярів до нього.

– Будівництво було розпочате два роки тому, – розповів Василь Вікторович. – Сьогодні ми маємо два корти, загальний розмір яких 36 на 36 метрів. Крім цього, є металічний тентований утеплений каркас, адміністративний блок. Покриття кортів, як на найвідоміших світових тенісних майданчиках, – якісне, екологічне та безпечне. Це перший такий об’єкт у Полтаві, вартість його спорудження склала близько двох мільйонів гривень. Враховуючи, що теніс – досить популярний вид спорту, гадаю, корти ніколи не будуть порожніми!
Оксана Ханас, 15.09.2014, 10:112686
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень