20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Дорогі полтавці та шановні гості міста!

23 вересня Полтава відзначає 71-шу річницю визволення від фашистських загарбників. Обласний центр прикрашають прапорами, на клумбах буяють осінні яскраві квіти, сивочолі ветерани, яких, на жаль, лишилося так мало, готують парадний одяг.

До відзначення 71-ої осені від дня визволення ми з вами підходимо не тільки ще на рік старшими, а й мудрішими. За короткий період часу ми всі зрозуміли, що значать свобода і незалежність особисто для кожного з нас. Замість «веселих свят», «гарного відпочинку», «заможного життя» ми тепер бажаємо одне одному мирного неба над головою, миру та спокою для наших дітей, мирного життя нашій країні.

Нині багато говорять, що коли закінчиться АТО, ми всі почнемо реформи, щось будемо робити, аби Україна процвітала. Але не треба відкладати все на потім. Кожен із нас – господар на своїй землі, і тільки він може зробити її такою, де комфортно жити і яку не соромно буде залишити своїм дітям.

Дорогі полтавці, доля нашого міста – у наших руках. Ми вміємо бути монолітними, ми навчилися простягати руку допомоги тим, хто потребує підтримки. Чого тільки вартий приклад нашого «Полтавського батальйону небайдужих», що своїми діями демонструє: разом – ми сила, яка не знає перешкод і кордонів.

Полтавська влада продовжує займатися такими важливими і на перший погляд непомітними справами як розвиток освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери.

У нас добре розвинена галузь дошкільної та шкільної освіти, налагоджена система гурткової роботи, діють спортивні школи, у яких відвідуваність за останні роки зросла утричі.

Ми не оминаємо увагою медицину, підтримуючи та поширюючи соціальні програми, забезпечуючи потреби лікарень у ремонтах та обладнанні. Не лишається осторонь уваги влади міста соціальна сфера. До речі, саме соціальні служби Полтави нині задіяні у допомозі переселенцям із зони бойових дій. Завдяки їх небайдужості й підтримці багато людей знаходять нове місце проживання, роботу, їхні діти ходять до дитсадків і шкіл. Дуже тішить той факт, що полтавці, попри всі власні негаразди, залишаються людяними і небайдужими до чужого горя.

Я певен, із таким народом у нашої країни попереду – чудове майбутнє. Просто давайте його наближати всі разом своїми справами!

Мирного неба, благополуччя бажаю всім нам!

Зі святом вас, дорогі земляки!

Олександр Мамай, міський голова Полтави
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 22.09.2014, 10:112762
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень