19 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Послуга «Регулярні платежі» від ПриватБанку набуває широкої популярності на Полтавщині

Майже 500 тис. транзакцій здійснили полтавчани з початку року завдяки послузі "Регулярні платежі". Загальна сума платежів, яку провели полтавчани, склала на сьогодні 28 млн грн, повідомляє прес-служба Полтавського ГРУ ПриватБанку.

Для сплати комунальних послуг або для проведення будь - яких повторюваних платежів клієнтам ПриватБанку більше не потрібно відвідувати відділення. Достатньо дати розпорядження банку, і кожен місяць з рахунку або картки клієнта буде списуватися необхідна сума.

Клієнту достатньо вказати лише реквізити одержувача платежу, суму та періодичність списання коштів, і можна назавжди забути про черги в касу.

Регулярні платежі можна встановити як фіксовані, так і за сумою надісланого рахунку. У першому випадку - це регулярний платіж з фіксованою сумою, який слугує для погашення заборгованості за кредитом, поповнення мобільного телефону або плати за Інтернет. У цьому випадку клієнт особисто визначає суму платежу, і вона не змінюється протягом усього часу, на який оформлена послуга. Другий варіант - це регулярний платіж за надісланими рахунками, який ідеально підходить для оплати комунальних послуг з не фіксованими сумами платежів. У цьому випадку з рахунку клієнта списується конкретна сума, яку вказав банку постачальник послуг.

"Ця система автоматичної оплати рахунків діє у нас давно і серед клієнтів нашого банку набуває все більшої популярності,- говорить керівник напрямку платежів Полтавського ГРУ ПриватБанку Анжеліка Логвиненко.- В сучасному світі, де ми шануємо кожну хвилину, ця послуга допоможе позбутися щомісячних клопотів та економить ваш час".

Для забезпечення здійснення послуги "Регулярні платежі" потрібно лише підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості.

Після здійснення платежу на мобільний телефон клієнта приходить безкоштовне SMS - повідомлення. При необхідності можна безкоштовно замовити квитанцію про оплату в будь - якому відділенні ПриватБанку або через Інтернет - банк Приват24. Послуга «Регулярні платежі» може бути оформлена на суму від 10 до 20 000 грн і дозволяє суттєво економити час та гроші клієнтів банку.

Іван Мольченко, 11.11.2014, 10:19770
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень