19 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Молоді полтавці дістануть підтримку інвесторів для виробництва квадрокоптерів

У Полтаві зробили ще один крок на шляху до успішного майбутнього молодіжного бізнесу. З 31 жовтня по 2 листопада у стінах ПУЕТ «Молодіжний бізнес-клуб» (м.Полтава) та «Агентство розвитку економічної активності» (м. Київ) провели триденний бізнес-інтенсив «Startup Start». Протягом трьох днів близько 40 студентів та молодих підприємців міста переймали знання та досвід від консультантів Олександра Кутаса та Андрія Вавіліна. Молоді люди під час інтенсиву розповідали про власні бізнес-ідеї, об’єднувалися в робочі групи, у складі яких і працювали над розробкою бізнес-планів, захищали свої проекти перед представниками «Агентства розвитку економічної активності».

Учасники мали змогу за допомогою різноманітних тренінгових завдань оволодіти технікою грамотного формулювання і презентації ідеї, технологією створення бізнес-моделей Canvas, змагалися за можливість реалізації свого проекту в місті за матеріальної підтримки інвесторів.
Право символічним перерізанням червоної стрічки відкрити захід було надано голові Полтавської облдержадміністрації Віктору Бугайчуку. Інвестор «Агентства розвитку економічної активності» Вадим Горенко розповів про другорядну мету воркшопу – це пошук нових бізнес-лідерів для розкриття потенціалу молодіжного бізнесу Полтавщини.

Молоді та креативні учасники пропонували абсолютно унікальні, нові та різнопланові проекти. Від створення art-кафе з можливістю коворкінгу (модель роботи, у якій учасники, залишаючись незалежними і вільними, використовують загальний простір для своєї діяльності) до розвитку цільового туризму в Полтаві. Звучали пропозиції створення сервісу дитячого таксі, відкриття міжрегіонального кафе, організації виробництва квадрокоптерів, магазину-кафе кави з професійними експертами кавознавства. Було озвучено майже два десятки конкретних та креативних ідей. У результаті розробки та захисту бізнес-плану перемогу здобула команда у складі Олександра Наказного, Олексія Кучеренка, Олександра Гриненка, Івана Науменка та Дмитра Чуйка з правом реалізації ідеї виробництва квадрокоптерів (летючих роботів).

Подібний захід у Полтаві проводився вперше, проте кількість зацікавлених та готових організовувати такі воркшопи людей досить велика. Тому організатори й учасники висловили спільне бажання продовжувати співпрацю. «Startup Start» – це один із перший поштовхів у розвитку молодіжного бізнесу в нашому місті.

Анна Біловод
Іван Мольченко, 11.11.2014, 10:30671
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень