21 квітня 2019 • № 16 (1552)

До воріт команди Павлова ключика не підібрали

«Ворскла» (Полтава) – «Іллічівець» (Маріуполь) – 0:0

Після кубкової зустрічі між «Ворсклою» та «Іллічівцем» за кілька днів у Полтаві знову відбулося протистояння цих команд, але вже в рамках 11 туру чемпіонату. Матч почався з активних атак господарів, могли відзначитися Янузі та Громов, але з середини тайму суперник освоївся. Найкращий момент в «Іллічівця» створив Андрій Тотовицький, який обіграв кількох захисників, увійшов у штрафний по центру і пробив повз ворота. «Ворскла» повинна була відповідати голом Ткачука, після подачі чергового стандарту захисники «Іллічівця» занадто швидко побігли вперед, сподіваючись створити штучний офсайд, але не вийшло. Після удару Ковпака м'яч зрикошетив до центрального захисника полтавців, який бив метрів з 14-ти, але свою команду виручив Чурилов.

У другому таймі гості стали грати на утримання рахунку, а «Ворскла» чим ближче до завершення матчу, тим більш небезпечні моменти створювала. Проте підібрати ключик до воріт суперника не вдалося. Уперше з того часу, як біля керма біло-зелених став Василь Сачко, він не зміг обіграти «Іллічівець» Миколи Павлова.

Результати інших матчів 11 туру Прем'єр-ліги України: «Металург» Д – «Шахтар» – 2:1, «Металург» З – «Чорноморець» – 0:0, «Карпати» – «Зоря» – 1:2, «Металіст» – «Олімпік» – 0:0, «Дніпро» – «Динамо» – 0:3, «Говерла» – «Волинь» – 0:0.