19 травня 2019 • № 20 (1556)

Безпрограшна серія закінчилася в Одесі

«Чорноморець» (Одеса) – «Ворскла» (Полтава) – 1:0. Гол: Фомін, 15.

Черговий «стандарт» біля воріт «Ворскли».
Початок гри рівних команд несподівано був за гостями. Олег Баранник з лінії штрафного пробив вище поперечини, а після цього була ще одна схожа ситуація, але м'яч поцілив у руку захисника «Чорноморця». Арбітр пенальті не призначив, як, будемо відвертими, закрив очі й на фол проти Назаренка в штрафному майданчику полтавців. До речі, саме Сергій на 15-й хвилині віддав гольову передачу на Руслана Фоміна. Одеський нападник вийшов сам на сам і пробив у дальній кут повз Богуша – 1:0.

«Ворскла», яка до цього не програвала 11 матчів поспіль і завдала проблем багатьом своїм суперникам, цього разу виглядала досить простувато. Команда нітрохи не нагадувала своєю грою те, що в наступному сезоні цілком може спробувати свої сили в єврокубках. У другому таймі підопічні Василя Сачка змогли створити біля воріт господарів два більш-менш гострих моменти. А після видалення з поля Дениса Дедечка за фол проти Фоміна на 85-й хвилині, питання щодо переможця матчу практично було знято.

Результати інших матчів 12 туру Прем'єр-ліги України: «Говерла» – «Металург» Д – 1:0, «Зоря» – «Металург» З – 3:0, «Волинь» – «Олімпік» – 4:0, «Шахтар» – «Дніпро» – 0:0, «Іллічівець» – «Металіст» – 1:3, «Динамо» – «Карпати» – 0:0

Перша ліга:
«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) – ФК «Полтава» – 2:1.
Голи: Корольков, 12, 73 (пен.) – Бутенін, 8.

Дербі земляків вийшло цікавим і багатим на події, але господарі поля заслужили на перемогу.