22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві попрощалися з міліціонерами, які загинули в зоні АТО

Минулого вівторка у Полтаві біля меморіалу Загиблим працівникам міліції особовий склад правоохоронців Полтавщини, керівництво області, друзі, рідні та близькі прощалися з міліціонерами батальйону «Полтавщина», які віддали своє життя за рідну землю, – 24-річним молодшим сержантом міліції Олександром Матійчуком і 29-річним рядовим міліції Віталієм Кузьменком. Вони загинули 9 листопада на одному з блокпостів у районі Дебальцевого Донецької області під час обстрілу ворогом українських позицій.
Такими були рядовий міліції Віталій Кузьменко та сержант міліції Олександр Матійчук.

Панахиду за загиблими провів архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір. «Згідно з християнським вченням загробне майбутнє людини залежить від того, як вона прожила земне життя. Можна прожити довге життя і померти ганебно, а можна прожити коротке життя і померти як герой. Тому ці хлопці-воїни виконали заповідь Христову. Вони віддали душі, життя своє за нас, щоб ми жили у вільній державі», – сказав владика Федір.

Звертаючись до присутніх, він зауважив, що міліціонери за своє коротке життя зробили дуже важливу річ – захистили рідну землю.

Співчуття рідним і близьким висловив і голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук: «Є така професія – боротися зі злом, захищати правопорядок, законність. Ці хлопці не могли залишатися вдома, і пішли боротися зі злом. 37 героїв із Полтавщини уже віддали своє життя за незалежність України під час АТО. Пам'ять про них вічно житиме в наших серцях!».

Перед присутніми виступили і перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко та тимчасово виконуючий обов’язки начальника УМВС України у Полтавській області Андрій Балонь.

Після панахиди траурна процесія рушила площею під вигуки «Слава Україні! Герої не вмирають!».

Поховали обох міліціонерів з усіма військовими почестями на батьківщині: Олександра Матійчука у місті Червонозаводське Лохвицького району, а Віталія Кузьменка – у Зінькові.

Вічна слава Героям!
Віталій Скобельський, 17.11.2014, 11:46836
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень