22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Асоціація з ЄС на старті: у Полтаві обговорили всі ризики та можливості

У приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему «Асоціація на старті: як підготуватися до нових взаємин з ЄС?». У його роботі взяли участь керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, директор Департаменту економічного розвитку ОДА Дмитро Орлов, експерти Інституту Євро-Атлантичного співробітництва (ІЄАС), науковці та представники громадських організацій.

Виступає Габріеле Бауманн.
Під час засідання круглого столу.
Основна мета засідання – окреслити політичні й безпекові виклики для України в найближчий рік та розповісти про конкретні кроки, які потрібно зробити підприємствам для ефективної підготовки до зони вільної торгівлі. Про це й говорили, відкриваючи засідання, Олег Пругло, Габріеле Бауманн та директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

Загалом робота круглого столу відбувалася у двох секціях: «Східний кордон Європи: перспективи відносин між Україною та ЄС» та «Підготовка до впровадження зони вільної торгівлі Україна – ЄС: інституційний, ресурсний, інноваційний та регіональний виміри».

Підсумовуючи роботу круглого столу, Габріеле Бауманн зазначила, що, попри ратифікацію Угоди про Асоціацію з ЄС, яка набула чинності 1 листопада, потрібно ще багато часу і сил, аби досягти довготривалих результатів. Представники країн Євросоюзу вітають прагнення українців до кращого життя, пов’язаного з євроінтеграцією, і готові надавати необхідні практичні навички з адаптації. Олег Пругло подякував представникам авторитетної міжнародної донорської організації за виняткову роль у пошуку шляхів оптимізації процесу євроінтеграції та наголосив на важливості такої зустрічі.
Віталій Скобельський, 24.11.2014, 13:14722
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень