18 січня 2019 • № 3 (1539)
Rss  

«Pochep beat»: ті, що дарують щастя

Стартував ексклюзивний музичний проект «POCHEP BEAT, що презентує публіці світові хіти в живому виконанні. Артистів, які задумали в наш складний час сходження до вершин успіху, усі ми прекрасно знаємо й любимо – стильне й талановите тріо склали соліст колективу, скрипаль Роман Почеп, ударник Микола Михно і клавішник та гітарист Володимир Галаган. Кожен з хлопців унікальний і неповторний, кожен випромінює неймовірну енергетику, що заряджає реальність позитивом і драйвом. Вони професіонали, творчі дороги яких склалися вже не в одну навколосвітню мандрівку.

Роман Почеп – свободолюб і бунтар, філософ, здатний просту мелодію зробити водоспадом бажань і дев'ятим валом емоцій. Ударна установка Миколи Михна змінює рутинний ритм життя, драйв, стихія – усе це в його руках, у його серці, і він готовий зарядити мозок слухача чистою енергією радості. Мовчазний і найтаємничіший з моїх співрозмовників Володимир Галаган – піаніст, гітарист, інтелектуал і романтик, оригінальний, вишукано непередбачуваний, музика – це чаклунство, що живе в його руках і його серці.

Вони далеко не новачки шоу-бізу. Їх обличчя впізнавані на телеекранах, наприклад, Романа Почепа дотепер простіше було бачити десь у Європі або в Москві, і на просторах України він був рідкісним гостем. І ось нині маємо унікальну можливість чути його темпераментне виконання, коли скрипка сміється в його руках, а грає він, здається, на струнах наших душ. Микола Міхно і Володимир Галаган працювали в багатьох колективах, зокрема разом з Катериною Бужинською.

Скажу відверто, ми знайомі давно, і це накладає свій відбиток – мені дивно запитувати, багато я вже знаю, розумію. Просто в тіні лукавої усмішки, здивованому вигині брови, серцебитті – навколо них бринить музика, вона стала їхньою дорогою, їхньою зіркою та їхнім диханням. Саме це народжує нестримний «кач» на їхніх виступах.

– Як народилася ідея і, по суті, сам колектив «POCHEP BEAT»? Як знайшли один одного?
В.Галаган: – Так ми і не втрачалися, щоб знаходити! Давно зустрілися, і ось відчуття, що так було завжди. Зріднилися – знаємо один одного давно, кожен посвоєму крутий. Тож настав час створити щось загальне.
Р.Почеп: – Зріднилися – це правильне слово. Ми кожного разу, зустрічаючись, інтуїтивно думали, що ось добре б разом, ця ідея визріла і майже одномоментно була озвучена. Так народився «POCHEP BEAT». За короткий час уже створені рекламні матеріали, репертуар, знято презентаційне відео. Цікаво для мене особисто було, як ці троє виглядатимуть разом. Побачивши їх на зйомках кліпу, зрозуміла: пазл склався. І відео вийшло стильне і привабливе, як приворотне зілля.

– Кому належить ідея зняти кліп саме в такій стилістиці?
В.Галаган: – Режисером відео став Максим Стариков, асистував йому Артем Кот. Вони дуже динамічні та творчі хлопці. Ми, по суті, в рекордні терміни відзнялися. Макс дуже чітко уявляв, що він хоче бачити у результаті на екрані. Ми вдячні йому за влучання в «десяточку».
Р. Почеп: – Це повністю ідея Макса, як зробити, у якій стилістиці. Я пропонував йому зовсім інші рішення й локації, але він був настільки упевнений, як треба робити, що правильним здалося довіритися і подивитися, що вийде. Вийшло здорово! І потім уже в процесі роботи подружилися, притерлися – хлопці-телевізійники виявилися дивовижними людьми.

– Яку музику ви пропонуєте глядачеві?
М.Михно: – Щоб накривала й змивала з душі всі тривоги, хоч би на ту годину, поки триває концерт. Ми орієнтовані на легендарні світові хіти, які впізнає кожен. Тут уже весь фокус у тому, як це зіграти так, щоб слухали нас, ще раз нас і знову нас!
Р.Почеп: – Основа репертуару – це й класика популярна, але зрозуміло, що в сучасній обробці, і саунд-треки до фільмів, і рок. Усе, що подобається нам, усе, що ми здатні відчути як своє, і донести свої почуття глядачеві.
В.Галаган: – Програму ми трансформуємо під конкретну аудиторію. Хоч буває і зовсім несподівано для нас – у клубі можуть на ура прийняти класику, а десь у спокійнішій академічній обстановці раптом піде рок.
Р.Почеп: – Ми стартували. Розвиваємося. Перспектива створення свого продукту є – музику пише Володимир Галаган. Працюємо з молодими сучасними композиторами. Уже найближчими днями ми зустрічатимемося з композитором, який працював в Америці. Зупинятися не можна – потрібно робити перший крок, за ним другий, далі ще і ще.
В.Галаган: – Перший ми вже зробили. Тепер доведеться тримати рівень, щоб кожен наступний виступ, кожна нова мелодія були ще цікавіші за попередні.


– Я ось зараз подумала, а що буде, якщо під час концерту струна на скрипці лопне?!
М.Михно: – Ми з Володимиром грати будемо, сольні фішки є в кожного.
В.Галаган: – Протримаємося. Хоча, погоджуся, ситуація неприємна. Нам це теж у голову приходило.
М.Михно: – Струну поміняти можна, складно, але реально. А ось якщо я пластик на барабані проб'ю – це вже проблема.
Р.Почеп: – Умільці для потіхи глядача іноді взагалі струни підрізують. Неможливого немає – треба буде, дограю на одній струні!

– У боксерів є таке поняття, як відкрите тренування. Не думали зробити відкриту репетицію? Думаю, усім було б цікаво побачити, як це створюється?
Н.Михно: – Ні, поки репетиції – це лавина ідей і пропозицій, які ми намагаємося втілити в життя. Якщо ще хтось у цей процес втручатиметься, то буде каша. Ми самі повинні збудувати хребет нашій творчості. Репетиції – це для себе. Особисте.
– Загальновідомо, що в наш цинічний час артистові для успіху частіше за талант потрібний продюсер. Є такий?
В.Галаган: – Немає.
М.Михно: – Теоретично, мабуть, потрібний. Але тоді стане менше задоволення, й увесь упор піде на формат того, що ми граємо, щоб це «продавалось». Але творчості хочеться поки більше.
Р.Почеп: – У нас є адміністратор, яка займається організацією, контролює технічні райдери, обумовлює фінансові питання. Це вирішує для нас безліч проблем. Музикант повинен займатися своїм – грати!
В.Галаган: – Нас п'ятеро – три музиканти на сцені, адміністратор і звукорежисер. Цього поки досить. Розвиватимемося, життя внесе свої корективи – межі досконалості немає.

– Складний райдер виставляєте, щоб вас запрошували?
В.Галаган: – Так!
М.Михно: – Неймовірно.
Р.Почеп: – Складний, але реальний – наявність глядача, готового поринути з головою в хорошу, якісну музику!
М.Михно: – Світ – пустеля, якщо не наповнювати його радістю, думками, почуттями, зустрічами, витівками, ризиком. Наш світ звучить тисячами мелодій. Плаче. Сміється. Зустрічає світанки і проводжає заходи сонця. Зве в дорогу – до заповітної мети.
В.Галаган: – Роби перший крок – усе можливо!
М.Михно: – Роби перший крок – і тебе підтримають!
Р.Почеп: – Роби перший крок – і знайдеш друзів!
Марія Бойко, 18.12.2014, 15:541495
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<грудень