18 січня 2019 • № 3 (1539)
Rss  

Подарунки бійцям, зігріті теплотою сердець наших читачів

День Святого Миколая – особливе свято, яке несе радість, чудовий настрій і обов'язково – подарунки. Його чекають усі, зокрема й воїни на передовій, які захищають нашу землю.
Речи перевірили і надійно запакували.

Понад місяць тому ми оголосили благодійну акцію «Святий Миколай іде до бійців АТО з «Полтавським вісником».

Створення листівки зайняло чимало часу.
– В очікуванні дня Святого Миколая, Новорічних і Різдвяних свят нам дуже хотілося, щоб наших хлопців на передовій зігрівало не тільки тепло одягу, а й тепло наших сердець, добро сердець наших читачів, – говорить редактор газети «Полтавський вісник» Лариса Семеняга. – Ми отримали майже дві сотні дитячих малюнків, рукотворних листівок і поєднали їх у нашій найбільшій вітальній листівці.

До речі, ця листівка розміром п'ять на півтора метра, у якій умістилося 137 привітань, претендує на занесення до Книги рекордів України. Оскільки найбільша листівка вже зареєстрована, нам запропонували іншу номінацію – «Вітальна листівка з найбільшою кількістю привітань воїнам АТО». Зафіксувати цей рекорд ми запросили представників «Укрпошти» та Полтавського батальйону небайдужих.

Проте не тільки листівку передали українським солдатам. Завдяки вам, шановні полтавці, наші читачі, нам удалося зібрати чудові подарунки. В'язані шкарпетки й шапки, шарфи й рукавиці, солодощі, традиційні медові пряники, мандарини у вівторок ми передали представникам Полтавського батальйону небайдужих, волонтери якого вже відвезли подарунки нашим землякам у зону АТО.

Ми надзвичайно вдячні всім полтавцям, які відгукнулися на нашу пропозицію. Велике спасибі спонсорам акції – ТОВ «Екометан» та його генеральному директору Володимиру Сидорову, приватному підприємцю Олені Сілютіній, ВТ ТОВ «Мрія» та його директору Валентині Семещенко, ТОВ «Нова пошта» та особисто його співвласниці Інні Поперешнюк, хлібозаводу «Південний» та директору підприємства Зої Кривеженко. Велика подяка вихованцям Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім.Р.Кириченко, учням ЗОШ №36, котрі принесли у редакцію найбільше малюнків. Ваша допомога безцінна людською чуйністю, відгуком душі, вашою добротою.

Представники Полтавського батальйону небайдужих говорять, що дитячі малюнки відіграють не менш важливу роль, ніж теплий одяг та продукти. Такі щирі дитячі роботи та побажання піднімають моральний дух солдат і нагадують про те, що їх люблять та чекають удома.


Усім, хто долучився до нашої акції, велика подяка і доземний уклін. Зі святом вас! Достатку, затишку й душевного тепла. Нехай святий Миколай освятить вас і благословить на добрі справи.

Поклади мені під подушку
Сподівання, медовий пряник,
Щоб казки солодили душу,
Як вже зовсім нестерпно стане
В холоднечі вогких туманів…
Хочу настрою й мандаринку!
Щастя тільки тоді настане,
Як сукупність хороших вчинків
Просто так, лиш заради втіхи,
Щоб почути, що ти смієшся…
Що там вийде із того сміху,
Ти й собі ще не зізнаєшся.
Я смішна – бо чекаю свята
І шукатиму подарунків
Не коштовних і небагато –
Найсолодшого поцілунку.
Марія Бойко, 18.12.2014, 15:58809
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<грудень