22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Красуню Полтави-2014» названо!

26-й традиційний конкурс «Красуня Полтави-2014» зібрав на сцені міського Будинку культури 14 претенденток на цей титул. А його темою цього разу став гумор. Так-так, гумор, тому конкурсанткам належало показати не тільки свою вроду і таланти, а й продемонструвати власне ставлення до життя через іронію та почуття гумору. Більшості дівчат це вдавалося доволі ефектно, тому зал не раз вибухав оплесками і сміхом.

Визначив «свою» красуню і «Полтавський вісник», який традиційно опікується номінацією «Міс Сенсація». Цього разу нею стала Анастасія Агеєва, яка перемогла і в номінації «Міс Очі дівочі».
Конкурсні номери вдало доповнювали виступи танцювальних колективів «Грація», «Міленіум» і місцевих солістів. Нудьгувати, як кажуть, не доводилося нікому. І не лише в залі, а й під час перерви, коли дівчата продовжили свою гумористичну тему патріотичними частівками.

Але конкурс є конкурс. І зрештою після майже чотирьох годин дійства журі назвало переможниць.

У конкурсних номінаціях кращими визнано: «Міс Симпатія» – Альона Гончаренко (вона ж – «Міс Чарівні перса»), «Міс Усмішка» – Катерина Ісаєва (вона ж – «Міс Золота коса»), «Міс Преса» – Катерина Качашвілі (вона ж – «Міс Філігранний стан»), «Міс ТБ» (вона ж – «Віце-Міс Фото») – Катерина Герасименко, «Міс Зваба» – Уляна Жгута, «Міс Незрівнянні ніжки» – Анастасія Катрич, «Міс Полум'яні вуста» – Юлія Співак, «Міс Брівки-шнурочки» – Ярина Одинюк, «Міс Крихітка» – Віталія Артемчук, «Міс Грація» – Валерія Граб, «Міс Унікальність» – Анастасія Логвиненко, «Міс Гармонійність» – Руслана Токар.

Першою віце-красунею стала Катерина Качашвілі, другою – Катерина Ісаєва.

І зрештою настав найочікуваніший момент дійства, який незмінний голова журі, заслужений художник України Микола Підгорний завжди називає «паузою Станіславського».

Цього разу пауза, як і завжди, вдалася, перш ніж принишклий зал почув: «Красунею Полтави-2014» стала… Валерія Граб! Під бурхливі овації залу голова журі одягнув 20-річній красуні корону «Королеви балу». Окрім інших призів і квітів, генеральний спонсор конкурсу Володимир Дорош (торгова марка «Гармонія») запропонував їй і по-справжньому королівський подарунок – вибрати найкращу шубу в одному з бутиків Полтави. Як розповіла сама переможниця, вона вірила у свою перемогу і вважає, що кожна дівчина має бути впевнена у своїй вроді, тільки так можна досягти успіху, а сама вона мріє про створення міцної сім'ї.

Не «поскупилися» й інші спонсори конкурсу: ТМ «Зіньківське джерело», «Лісогор», ТОВ «Нафтоспецтехнологія», регіональний косметичний центр «Мірра» та модельний партнер «STOCK OPT», які теж вручили переможницям свої призи. А засновник мережі «Ваша аптека» Юрій Худяк подбав і про здоров'я красунь, вручивши сертифікати на пільгове обслуговування.

Багато хто напередодні сумнівався: чи потрібні такі конкурси у наш тривожний час?

Найкраще про це сказав зі сцени народний депутат України Юрій Бублик, який уже не вперше опікується конкурсом:
– Кажуть, що краса врятує світ. А еталоном краси українки в усі часи вважалася полтавська врода, врода дівчини з Центральної України. Питання моєї підтримки 26-го конкурсу «Красуня Полтави» мені чимось нагадує ситуацію із цьогорічним Сорочинським ярмарком. Але я переконаний: навіть у часи війни нам треба пропагувати потяг до прекрасного, допомагати у проведенні традиційних заходів із багаторічною історією. І ще – українські дівчата мають бути не тільки вродливими, а й освіченими.


Останні слова не були лише словами – нардеп «подарував оплату» за навчання двом віце-красуням.

Отже, ще один конкурс «Красуня Полтави» увійшов в історію новими талантами і новими відкриттями.
Віталій Скобельський, 22.12.2014, 16:121765
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень