26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Свято наближається!

Новорічні свята відбудуться вже ось-ось, тому й у місті відбулося чимало заходів для дітей: тут і костюмовані постановки, і вручення подарунків, і навіть… виступ муніципального оркестру з темами найвідоміших мультфільмів у репертуарі.

За традицією, привітання від міської влади отримали найменші: до дня Святого Миколая у дитсадках міста побував міський голова Олександр Мамай. Зокрема виступи дітей він відвідав у садочку №42 «Зайчатко». Там він разом із представниками освітньої галузі міста обговорив нагальні питання життя дошкільного навчального закладу, а дітям передав подарунки «від Миколая». У переддень свята з такими візитами він відвідав і ДНЗ №13, 42 та 65.

Не лишилися поза увагою й діти, яким свята довелося зустрічати у лікарні. Для них у Полтавській міській дитячій лікарні провели невелику виставу зі Святим Миколаєм та обов'язковими подарунками. Дітям у травматологічному відділенні, які поки вставати не можуть, міський голова особисто вручив подарунки.

– Усі діти радіють дню Святого Миколая. У жодному разі не треба забувати про тих, хто через різні життєві обставини опинився, на жаль, у лікарні, – зазначив Олександр Федорович. – Свято має бути в кожної дитини, тому завітати до цих діток у такий чарівний день – мій обов'язок.
Також міський голова поцікавився умовами, у яких лікують дітей. Цьогоріч на заклади охорони здоров'я міська влада виділила понад 15 млн гривень, серед яких 7,5 млн на ремонтні роботи й 7,5 на придбання необхідного обладнання. Із цих коштів близько 2 млн було витрачено на міську клінічну дитячу лікарню. Кошти пішли на капітальний ремонт операційної кімнати та придбання для неї необхідного обладнання.

Один із наймасштабніших святкових заходів до дня Миколая відбувся у ПД «Листопад»: концерт «Святий Миколай запалює зірки», організований міською владою для маленьких полтавців, обдарованих у сферах освіти, культури і спорту, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, відкрився виступом міського духового оркестру «Полтава» під керівництвом заслуженого артиста України Едуарда Головашича. Із дорослими місце на сцені ділили й самі діти – учні музичних шкіл та інших позашкільних закладів демонстрували те, чого навчилися на заняттях. Завершився захід найочікуванішою для дітей подією – роздачею солодких подарунків, а вже за кілька годин малечу та їхніх батьків чекало відкриття центральної міської ялинки.
Сергій Лещенко, 25.12.2014, 16:01708
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень