20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Привітали правоохоронців з професійним святом

Дотримання правопорядку – фундамент будь-якої держави. Враховуючи ключову роль і значення правоохоронних органів, їхній безцінний внесок у становлення і підтримання громадського спокою, в Україні з 1991 року щорічно 20 грудня відзначають День міліції.

Минулого тижня співробітників Полтавського міського управління внутрішніх справ традиційно привітав з професійним святом полтавський міський голова Олександр Мамай.

Нині в Полтавському міському управлінні внутрішніх справ 812 співробітників. Багато з них не раз ризикували своїм життям заради життя інших, спокою в місті і країні загалом, багато хто робить це і зараз, перебуваючи в зоні проведення АТО. Саме тому урочистий захід розпочали хвилиною мовчання за тими, хто загинув при виконанні службових обов'язків, та піснею «Батальйон небайдужих» у виконанні заслуженої артистки України, солістки Полтавської обласної філармонії Олени Білоконь.

Особливі подарунки від міського голови – сертифікати на побутову техніку.
З професійним святом колег привітав начальник ПМУ УМВС, полковник міліції Євгеній Чернега:
– У нелегкий час ми відзначаємо своє професійне свято – День міліції України. Але, незважаючи на складну соціально-економічну ситуацію у суспільстві, правоохоронці міста продовжують сумлінно вирішувати завдання, які стоять перед органами внутрішніх справ. Долаючи труднощі сьогодення, більшість співробітників, не шкодуючи сил та особистого часу, іноді з ризиком для життя впевнено і професійно протидіють знахабнілому світу злочинності. Це дає змогу контролювати ситуацію в місті, не давати можливості антигромадським елементам безкарно творити беззаконня. Особисто від мене, від керівництва обласного управління прийміть щирі вітання з професійним святом. Хай у ваших оселях панують мир та злагода. Окрема подяка пенсіонерам органів внутрішніх справ. Здоров'я вам і витримки.

Робота в правоохоронних органах – складна, але й дуже почесна, зазначив міський голова Олександр Мамай.
– На вас покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров'я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства, – сказав він. – Це непроста праця, часто небезпечна, тим паче в сьогоднішніх умовах. Тому, окрім щастя, сімейного благополуччя, справдження мрій, я побажаю вам найціннішого і найголовнішого – завжди живими і здоровими повертатися зі служби!

За високий професіоналізм, відданість українському народові, мужність та відвагу працівникам органів внутрішніх справ вручили грамоти та подяки міського голови, нагрудні знаки та грошові винагороди у розмірі 500 гривень. Не обійшлося і без сюрпризів:
11 міліціонерам вручили сертифікати на отримання холодильників, 12 – на отримання телевізорів, десятьом – на ноутбуки. Особливі слова подяки за непохитність та самовіддану працю пролунали від Олександра Федоровича на адресу ветеранів міліції. Їм міський голова вручив грошові премії у розмірі 500 гривень. Начальники районних відділів міліції міста отримали для керованих ними установ сертифікати на отримання по тонні бензину А-95.

Особливі ж подарунки – сертифікати на отримання житла – одержали капітан міліції Ігор Петренко та дружина майора міліції Тараса Михайленка, який наразі перебуває в зоні АТО. Анна Михайленко ледь стримувала сльози і побажала міському голові Олександрові Мамаю, щоб поряд з ним теж завжди були люди, які б підтримали у скрутну хвилину:
– Мій чоловік ніколи не шкодував, що обрав таку професію. І питання про його участь в АТО не було питанням, бо захищати країну – його обов'язок. Він присягав. Звісно, це величезний страх і неспокій, коли він там. Живеш лише думкою про те, щоб був живий… Але я ніколи не могла подумати, що комусь буде діло до наших проблем. Навіть важко повірити, що в такий скрутний час хтось усе ж думає за нас і знаходить можливість допомогти. Я навіть не можу висловити свою вдячність вам, Олександре Федоровичу. Але хочу побажати вам, вашим дітям і онукам, усім вашим рідним, щоб поряд з вами у скрутний час також завжди були люди, які зрозуміють і допоможуть! Дякуємо!
Наталія Вісич, 25.12.2014, 16:122815
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень