18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Різдвяний вечір зібрав поціновувачів духовної музики

До одного з найбільших і найвеличніших свят усього християнського світу Різдва Христового у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся вже традиційний «Різдвяний вечір духовної і вокально-хорової музики», у якому взяли участь церковні хори та вихованці недільних шкіл релігійних громад Української православної церкви, солісти та колективи Полтавської обласної філармонії. Вхід для всіх бажаючих був вільним.

З величною подією – народженням Ісуса Христа, який прийняв людську подобу задля того, щоб узяти на себе гріхи всього світу і врятувати людей від рабства гріха – парафіян, котрі завітали на концерт, привітав митрополит Полтавський і Миргородський високопреосвященніший Филип:
– Дорогі браття і сестри. Велике свято ми зустрічаємо в непростий для нашої країни час. Тому ми святкуємо це Різдво і з радістю, і зі смутком. Але головне – з надією. Надією в те, що в цьому новому році Христос Спаситель пошле на нашу українську землю довгоочікуваний мир, злагоду і любов. І цей сьогоднішній вечір ми присвячуємо прославленню новонародженого немовляти Христа і будемо молитися за те, щоб Господь об’єднав усіх нас у єдину українську родину задля світлого і доброго майбутнього нашого і нашої країни.

У своїй промові митрополит подякував полтавському міському голові Олександру Мамаю, адже саме завдяки йому останні кілька років у Полтаві відбуваються такі різдвяні зустрічі. У відповідь Олександр Федорович привітав усіх присутніх із Різдвом Христовим і побажав, аби в серці кожного завжди був Бог і щоб ніколи нас не покидала віра.

Наприкінці свята всі хори разом з присутніми в залі заспівали відому й улюблену багатьма колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю» та молитву за Україну «Боже великий єдиний». По завершенні виступів усі учасники концерту отримали від владики та міського голови подяки і грамоти за участь у заході.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.01.2015, 11:23598
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень