22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Черговий загін полтавських правоохоронців вирушив у зону АТО

Людно було минулої середи біля приміщення УМВС України в Полтавській області. Рідні, близькі, колеги прийшли сюди провести 60 полтавських правоохоронців. У рамках планової ротації вони вирушили на Схід України, аби замінити своїх товаришів з батальйону «Полтава», які вже місяць несуть службу в зоні АТО.

Під час урочистої церемонії з напутнім словом до колег звернувся виконувач обов’язків начальника УМВС у Полтавській області полковник міліції Олег Бех. Він висловив упевненість, що міліціонери з честю виконають свою місію, і побажав їм благополучного повернення додому.

«Я пишаюся, що ніхто з вас не схибив, не боїться захищати Батьківщину. Тому за вас не соромно буде полтавцям. Вони всі висловлюють вам свою довіру. Тож сподіваюся, що кожен з вас з честю виконає свій обов’язок. А я зі свого боку зроблю все можливе, аби ви не відчували себе обділеними та забутими. Головне, щоб усі повернулися живі та здорові», – зазначив Олег Бех.

Провести бійців прийшли і голова обласної ради Петро Ворона та депутат Полтавської міськради Олександр Артеменко.

– Ви – справжні чоловіки! – сказав Петро Ворона. – Тому я гордий за вас, і таких чоловіків на Полтавщині чимало. Саме ви стримуєте ворога та оберігаєте цілісність нашої держави. Але бажаю, аби кожен був рішучим і в той же час максимально обережним та повернувся до своєї родини. Щоб у такому ж складі ми вас і зустріли! Щоб ця проклята війна якомога швидше закінчилася.

Звучало ще багато теплих слів на адресу міліціонерів і від рідних, і від їхніх колег. Благословив вояків на ратну справу отець Володимир, а місцеві майстрині вручили хлопцям обереги.

Варто зазначити, що в порівнянні з першими виїздами в зону АТО полтавські правоохоронці тепер навіть зовні виглядають по-іншому: вони добре екіпіровані, як засвідчують командири, батальйон забезпечений засобами спецзахисту, продуктами харчування та речами повсякденного вжитку.
Віталій Скобельський, 27.02.2015, 13:41663
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень