22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Новий керівник обіцяє зробити обласну міліцію найкращою в Україні

Майже півроку обласна міліція Полтавщини не мала очільника. Після того як Іван Корсун потрапив під дію Закону України «Про очищення влади», його обов'язки тимчасово виконував перший заступник – начальник слідчого управління УМВС Андрій Балонь. Відсутність начальника негативно впливала на організацію роботи, на настрій особового складу, зазначають у ВЗГ УМВС України у Полтавській області. І от у вівторок начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України генерал-майор міліції Віктор Слівінський представив особовому складу обласної міліції нового керівника. Наказом міністра внутрішніх справ України виконувачем обов'язки начальника УМВС Полтавщини призначено полковника міліції Олега Беха, який до цього очолював Управління боротьби з організованою злочинністю ГУМВС України в Одеській області.

– Роботу оперативних підрозділів, слідчих добре знаю, зараз вивчаю справи, вникаю в поточні питання служби, – сказав Олег Бех під час першої прес-конференції. – Основні завдання, які стоять перед полтавською міліцією, – підготовка до реформування підрозділів МВС, відкритість роботи працівників правоохоронних органів. Крім того, є багато питань, пов'язаних з антитерористичною операцією і матеріально-технічним забезпеченням підрозділів, які беруть у ній участь. Щойно спілкувався з комбатом батальйону «Полтава», ми визначили ряд завдань, які нам необхідно виконати, щоб забезпечити підрозділи для більш ефективної роботи на східному напрямку. Дуже багато матеріально-технічних питань забезпечення роботи оперативних служб та слідчих підрозділів.

На представленні особовому складу новий керівник пообіцяв зробити полтавську міліцію найкращою в Україні. Відповідаючи на питання журналістів, якими конкретними справами може підкріпити таку обіцянку, навів такі:
– У Миколаєві був затриманий з хабарем 80 тисяч доларів посадовець, який виконував обов'язки керівника управління земельних ресурсів в області. В Одесі затримали велику групу, що здійснювала розбійні напади на автозаправні станції – заходили з молотками, льодоколами, усе крушили і забирали гроші. Були справи, коли крали нафтопродукти, здійснюючи врізки в багатій на нафту Івано-Франківщині. Досить багато чиновників різних рівнів були затримані за хабарництво. Сьогодні основне з пріоритетних завдань, поставлених міністром, стосується діалогу з суспільством і реального ефекту від роботи міліції, який мають відчувати громадяни. А то виходить, що якимись конкретними шахрайствами співробітники займаються, розкривають вал таких злочинів, щоб були гарні показники, а серйозні корупційні злочини, розкрадання бюджету чи вимагання грошей у людини, що хоче отримати довідку чи узаконити добудову, залишаються поза увагою. Затримання чиновника, який дістав усіх, викличе набагато більший резонанс у суспільстві. Співробітників я орієнтував на якісно нову роботу: нам не потрібен вал придуманих і з пальця висмоктаних правопорушень. Реальний ефект повинен бути від того, яку допомогу відчувають громадяни.

Біографічна довідка:
38-річний Олег Бех народився в місті Саки АР Крим, має вищу юридичну освіту – у 2000 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1996 р. на посаді слідчого. Із 2001 по 2010 рр. працював на оперативних посадах за різними напрямками діяльності Головного управління боротьби зі злочинністю МВС України. Із 2010 по 2011-й очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ УМВС. Із 2011 по 2012 рр. керував УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області, із 2012 по 2014 рр. – УБОЗ у Миколаївській області, а з травня 2014-го до лютого цього року очолював УБОЗ ГУМВС в Одеській області
Наталія Вісич, 27.02.2015, 14:102905
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень