23 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»: на сторожі благоустрою

Начальник КП «МШЕД» Олег Вовк.
Техніка комунального підприємства за роботою.
Комунальному підприємству «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради вже 48 років. Створене воно було в 1967 році як шляхово-експлуатаційна дільниця при міському комунальному господарстві комунального господарства Полтавської області. Підприємство створювалося для охорони, нагляду, утримання і ремонту міських шляхів, вулиць, проїздів, площ, підземних переходів, відкритих і закритих зливових стоків і дренажів, забезпечення санітарно-гігієнічного стану цих об’єктів, а також забезпечення задовільного руху вулицями міста автотранспорту і пішоходів; утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, які спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків їх служби.

Згідно з рішенням №181 виконавчого комітету Полтавської міської ради від 27.07.2005 року «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» перейменована в комунальне підприємство «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради. Підприємство веде нагляд за технічним станом шляхів, опікується утриманням шляхів і шляхових споруд у технічно справному стані, гарантуючи безпеку вантажних і пасажирських перевезень, охороною шляхів і шляхових споруд від передчасного зносу і руйнування під впливом природних факторів та руху автотранспорту. МШЕД організовує і проводить роботи по поточному ремонту шляхів, водостоків та інших об’єктів благоустрою. На плечах працівників цього підприємства турбота про світлофори, дорожні знаки та розмітку проїжджої частини вулиць міста, які забезпечують безпеку руху, установка, ремонт і обслуговування пішохідних огороджень.

Розмітку шляхів виконують за сучасними технологіями.

Новітня техніка з укладання асфальту.
КП «Полтавська МШЕД» також виконує поточний ремонт та утримання об’єктів благоустрою, організовує і проводить роботи по будівництву, реконструкції, капітальному та поточному ремонту шляхів, водостоків та об’єктів благоустрою, утримує в належному стані зупинки громадського транспорту, які перебувають на балансі підприємства.

З 2013 року підприємство виконує роботи із будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних шляхів і шляхових споруд, вулиць, проїздів, площ.
Сергій Лещенко, 16.03.2015, 12:531540
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень