23 серпня 2019 • № 34 (1570)

Підкорили «Говерлу» у два прийоми

«Ворскла» (Полтава) – «Говерла» (Ужгород) – 2:0. Голи: Люлька, 29 (автогол), Громов, 74.

Перед початком матчу глядачі на стадіоні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Антона Грицая, полтавського ультрас, бійця батальйону «Азов», який загинув в АТО 15 лютого під Маріуполем.

Відкрити рахунок «Ворсклі» вдалося за півгодини від початку гри. Після прострілу з флангу захисник «Говерли» Сергій Люлька у боротьбі з ворсклянином переправив м’яч у ворота своєї команди – 1:0. Найприкріше для гостей було те, що Люлька при цьому ще й травмувався, тому не зміг продовжити гру. Після цього полтавські футболісти продовжили атакувати і мали ще кілька нагод відзначитися.

У другому таймі «Ворскла» знову захопила ініціативу і забила вдруге. Громов «утік» з м’ячем зі своєї половини поля і точно пробив у нижній дальній кут – 2:0. Останні хвилини «Ворскла» впевнено контролювала гру і довела її до перемоги.

Результати інших матчів 16 туру Прем'єр-ліги України: «Іллічівець» – «Зоря» – 2:1, «Металіст» – «Шахтар» – 2:2, «Металург» З – «Металург» Д – 0:1, «Олімпік» – «Динамо» – 0:1, «Волинь» – «Чорноморець» – 1:1, «Карпати» – «Дніпро» – 0:1.