20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Сергій Синящок за рік до Майдану передбачив війну

Свій перший прогноз полтавський біоенергетик Сергій Синящок зробив ще в 1987 році, коли сталося радіоактивне забруднення у Фінській затоці. Про це в пресі мало писали, але після того чоловік відчув, що має певні здібності.

Сергій Анатолійович може про незнайому людину сказати, чи вона одружена, скільки має дітей, чи живі батьки і навіть про деякі хвороби. Якось, зайшовши у «Полтавський вісник», він сказав: «Відчуваю, що скоро переїдете на перший поверх», і за місяць так і сталося. Редакція тижневика переїхала на іншу адресу… на перший поверх. Сергій Синящок двічі брав участь у відборах у програмі «Битва екстрасенсів». Із завданнями справлявся, але не вистачало прохідних балів.

Його прогнози інколи звучать дивакувато, але сказав – як відрізав, ніколи думки не міняє. «Мені так іде інформація», – говорить. Сергій Анатолійович частіше озвучує оптимістичні прогнози, але інколи доводиться говорити й про трагедії. Серед таких свого часу він назвав точну кількість жертв аварії підводного човна «Курськ» (серпень 2000 року) та кількість загиблих під час захоплення чеченськими бойовиками заручників на мюзиклі «Норд-Ост» (жовтень 2002 року).

За рік до розстрілів на Майдані біоенергетик відправив лист на адресу Верховної Ради України з трьома реченнями: «В Україні розпочнеться громадянська війна. Уперше проллється кров. Ми самі злякаємося того, що сотворили», після чого у квітні 2014 року цей прогноз оприлюднив у деяких полтавських ЗМІ.
– Знайомі, яким я розповідав про цей прогноз, крутили пальцем біля скроні, мовляв, як таке може бути. Справді, у це тоді було важко повірити, але, на жаль, прогноз справдився, – каже Сергій Синящок. – Після початку захоплення Криму російськими військами направив в адміністрацію президента Росії лист зі словами: «Вам не варто ув’язуватися в події в Україні, це для вас погано закінчиться». Отримав відповідь: «Лист – отримано. Ми не зрозуміли, що ви маєте на увазі».

Напередодні нового року Кози (за східним календарем), який починається 19 лютого, ми попросили біоенергетика зробити прогнози щодо подальшої долі України та її найближчих країн-сусідів. І ось що з цього вийшло… Публікуємо дослівно.

Білорусія до Заходу
Зацікавлена в співпраці з Заходом і буде постійно йти на зближення, відриваючись від Росії заради своїх економічних інтересів.

Переворот в Естонії
Проросійські сили на чолі з комуністами Естонії піднімуть повстання, яке станеться або 15 березня, або 1 квітня 2015 року. Не виключена можливість перевороту.

Хитрий Китай
Зацікавлений у співпраці з Україною, а з Росією він буде в хитрих відносинах. Під прикриттям економічних відносин Китай, цілком можливо, проти Росії вестиме промислову і військову розвідку.

Німеччина чекає провокаторів
Росія розгорне там свої дії, щоб нацькувати населення проти влади через політику щодо України, навіть довівши ситуацію до тероризму в Німеччині.

Крим буде наш
Ще за рік до анексії Криму мені там убачалися російські, українські та турецькі війська, іде бій. Який це період часу, точно сказати не можу. До складу України Крим повернеться у 2021 році.

Росія та «довгожитель» Путін
Низка великих невдач Росії призведе до того, що бізнес і політики цієї країни перегризуться, як таргани в банці. Економіка Росії почне так стрімко падати, що уряд цієї країни втратить контроль над кризовою ситуацією.

Володимир Путін проживе 74 з половиною роки. Президентські повноваження може закінчити на рік раніше, у 2017 році. Його наступником буде знову Дмитро Медведєв. 2015-й та 2016-й незвичайні роки для Путіна в плані подій у його житті, а також погіршиться його здоров’я. Незрозуміло за що, але будуть спроби зробити його лауреатом якоїсь премії.

Війна в Україні
Квітень і вересень 2015-го сприятливі місяці для закінчення війни в Україні. Через чотири роки Донбас увіллється в нашу державу як повноцінний духовний центр. Він буде нести для України позитивний, духовний фактор, а не руйнівний.
Як бачимо, дуже багато запитань на кшталт «а що біоенергетик мав на увазі?». Проте деякі прогнози стосуються цього року Кози, тож поживемо й перевіримо.
Володимир Сулименко, 16.03.2015, 16:484974
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень