15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

«Jazz & rock» від Полтавської обласної філармонії

Це було незвично і захоплююче. Справді, ми шануємо наших артистів, звикаємо до їхніх образів, маємо чимало улюблених творів у репертуарі. А вони несподівано роблять шанувальникам мистецтва весняний сюрприз – нову й абсолютно неочікувану програму.
– Ми сьогодні презентуємо один із наших провідних колективів – камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова під управлінням Олександра Абрамова в новому ракурсі – з творами, які не залишать глядачів байдужими! Це цікаво! – ще до початку концерту розповів директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик.

Розповідь продовжив сам керівник камерного оркестру Олександр Абрамов:
– Сьогодні до нас приєднаються солісти: наша незрівнянна Олена Шевченко, з новими творами Олександр Дубовий, виступить Антон Колодій, юний піаніст, який уже не один рік співпрацює з нашим оркестром.

А розпочав програму кавер-бенд «UNIVER»,гості з Харкова, які привезли хороший потужний джаз, блюз – міцний і насичений, мов тропічні сутінки. Усім, хто вийшов на сцену згодом, уже довелося тримати глядача за душу, грати на тонкій бентежній струні, робити відверті пропозиції кожним новим виступом – відкрити серце назустріч прекрасній музиці.

Оркестр щоразу зривав овацію – і глядачі то поринали в романтичний і загадковий плин, то раптом потрапляли в полон до драйву, мимовільно прискорюючи серцебиття, – до звучання струнних приєднувався на ударних Юрій Зірка.

Цікаву ноту додав гість зі Львова, де зараз студіює, а насправді наш земляк, полтавець, лауреат міжнародних вокальних конкурсів Сергій Іванчук. Далі вся глядацька зала затамувала подих – авторське освідчення в коханні присутнім подарував композитор і віртуоз-гітарист Олег Павленко.
Мусимо дякувати за класну ідею нової програми концертмейстеру камерного оркестру, першій скрипці – Світлані Глинській, а за цікаве втілення режисеру й сценаристу Світлані Кравченко і ведучим Оксані Давиденко та Денису Зотову. І неодмінно шана кожному з артистів, сподіваємося, що Полтавська обласна філармонія має на меті ще не одну феєричну ідею – будемо чекати.
Марія Бойко, 06.04.2015, 13:57704
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень