15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

«Відроди Україну в собі»

Людмила Пономаренко-Таран

Так назвала свій творчий вечір Людмила Пономаренко-Таран, який наприкінці березня відбувся у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. П. Котляревського. Пані Людмила закінчила Полтавський сільськогосподарський інститут та Московський заочний університет мистецтв. Усе життя пропрацювала головним бухгалтером на різних підприємствах Кобеляцького району, і це не випадково, адже родом вона з с. Озера цього району на Полтавщині. Це дуже працьовита й енергійна, талановита жінка. Людмила Пономаренко-Таран – член ПCЛ, дипломант Всеукраїнського конкурсу «Вишневі усмішки – 2005», учасниця обласного фестивалю-конкурсу композиторів-піснярів «Журавлиний ключ». Людмила Пономаренко-Таран добре відома в обласному центрі, як поетеса, композитор і гумористка, а на заході читачі бібліотеки побачили її ще й в якості волонтера зі стажем. Адже вона в травні 2014 р. розпочала допомагати біженцям з Криму, а пізніше й переселенцям з Краматорська та Слав`янська. Потрібно додати, що активно працювала не лише у Полтаві , а й у Новосанжарському районі. ЇЇ син Дмитро – майданівець, пішов добровольцем в АТО в травні 2014 р. Він служив у полку «Азов», був поранений, а нині проходить реабілітацію . Мати і син разом,від самого початку революції гідності, живуть однією мрією про вільну і щасливу Україну. Саме тому у творчості нашої сучасниці останнім часом переважає патріотична поезія, бо вона народжується із серця матері і громадського діяча. А ще пані Людмила багато років поспіль займається перекладацькою справою, і досить успішно перекладає вірші місцевих поетів з російської та білоруської на українську мову.

Галина Вікторова, завідувач відділу мистецтв цієї бібліотеки, ведуча вечора, розповіла про пісенну творчість пані Людмили. Зокрема, як на слова її вірша «Так будьмо, бо ми уже є» композитор Микола Призов із Нових Санжар за декілька годин написав музику. А ще повідомила про той факт,що син Дмитро теж написав музику на слова матері і вийшла прекрасна пісня «Романтики».

Хвилюючий і цікавий вечір про наше сьогодення, де проблеми, болі і радості тісно переплелися в єдине плетиво, подарувала присутнім Людмила Пономаренк о-Таран і довела, що нині письменник и і, взагалі, інтелігенція не стоїть осторонь, а активно включається у суспільне життя, наближаючи мир.

Оксана Кравченко, 06.04.2015, 16:01822
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень