12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Майстер-клас з реалізації моментів

«Ворскла» (Полтава) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 1:3
Голи: Турсунов, 13 – Селезньов, 2, 45+3, Коноплянка, 90+6

«Ворскла» останнім часом зажила слави команди, котра відбирає очки у «Дніпра». Але цього разу в домашньому матчі так не сталося.

Уже в дебюті зустрічі гості відкрили рахунок. Даллку виконав невдалу передачу в центрі поля, яку перехопив Ротань і відпасував Коноплянці. Гравець «Дніпра» промчав лівим флангом і зробив простріл у центр штрафного майданчика, де Селезньов прийняв м’яч та з десяти метрів спокійно пробив у нижній кут – 0:1.

Зрівняла рахунок «Ворскла» в першій же своїй небезпечній атаці. Після багатоходівки у штрафному майданчику Турсунов отримав пас від Громова. Узбецький легіонер ідеально розпорядився м’ячем, пробивши низом під опорну ногу голкіпера «Дніпра» – 1:1.

Справа йшла до перерви, як на компенсованих хвилинах гості вийшли вперед. Після виконання кутового ворскляни, здавалося б, винесли м’яч, але Ротань повернув його навісом у штрафний майданчик. Матос головою скинув м’яч на Селезньова, якому залишалося лише заштовхнути його в порожні ворота – 1:2.

По перерві пішов град, поле стало білим, а м’яч замінили на червоний. У такій ситуації полтавські футболісти використовували найменші нагоди для пробиття здалеку, але цього дня Бойко був на місці. А перед фінальним свистком дніпропетровці знову продемонстрували майстер-клас з реалізації гольових моментів. Вибігши в контратаку, Калініч віддав пас на Коноплянку, Євген почав рухатися паралельно до лицьової лінії, демонструючи бажання виконати простріл чи навіс, однак в останній момент завдав потужного удару майже з нульового кута в ближню дев’ятку. Богуш до такого розвитку подій виявився не готовим – 1:3. Матч став гарним уроком для «Ворскли», як тримати концентрацію до останніх хвилин поєдинку.

Результати інших матчів 18 туру Прем'єр-ліги України: «Олімпік» – «Говерла» – 1:2, «Металіст» – «Металург» Д – 1:0, «Чорноморець» – «Динамо» – 0:2, «Волинь» – «Зоря» – 1:2, «Іллічівець» – «Шахтар» – 2:6, «Металург» З – «Карпати» – 2:1.