22 квітня 2019 • № 16 (1552)

Згадали легендарного тренера турніром

Заслужений тренера України Іван Горпинко.
Олександр Кудацький вручає кубок капітану чемпіонів.
У манежі ПЗМС відбувся турнір з міні-футболу серед дитячих команд (2001 р.н.) пам'яті заслуженого тренера України Івана Горпинка. У змаганнях узяли участь вісім команд із Полтави та Полтавського району, Великої Багачки, Котельви та Шишак.

У матчі за третє місце команда ДЮСШ (Шишаки) перемогла ДЮСШ (Котельва) – 3:1. І зрештою фінал: ДЮСШ ім. І.Горпинка – ДЮСШ «Молодь». Уже після першого тайму «молодці» вели в рахунку 2:0, однак у другому таймі їхні суперники не лише зрівняли рахунок, але й вирвали перемогу – 3:2! Отже, переможцем турніру ім. І.Горпинка стала його рідна ДЮСШ.

Перед початком церемонії нагородження учасників турніру та глядачів вітали голова Федерації футболу Полтавської області Олександр Кудацький, начальник управління фізичної культури і спорту ОДА Олександр Пешков, ветеран полтавського футболу Віктор Попіневський. Олександр Кудацький вручив нагороди командам-переможцям, кращим гравцям турніру та відзнаки тренерам.