20 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Чемпіонами стали юні футболісти Решетилівщини

На спортивному майданчику зі штучним покриттям селища Решетилівки відбулися фінальні змагання чемпіонату Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед юнаків 1999 року народження і молодших. Тепла, сонячна погода, чудова дружня атмо-сфера – усе це сприяло тому, що команди демонстрували якісний, видовищний футбол.

У першій підгрупі змагання розпочали господарі і юні футболісти Гадяцького району. Гра тримала глядачів у напрузі до останньої хвилини. Команди почергово виходили вперед, і все ж під завісу господарям вдалося забити переможний м’яч. Отже, 4:3 на користь місцевих аматорів. Гадячани у відповідь здолали своїх візаві із Лубенського району, що дало їм право грати стикові ігри за третє місце.

Футболісти Решетилівського району при явній перевазі зіграли внічию із лубенцями і потрапили до основного фіналу.

В іншій підгрупі представники Миргородського району почергово здолали юних спортсменів Хорольського і Карлівського районів і теж здобули право грати за основний приз. Карлівці, легко перегравши аматорів Хорола, вийшли до втішного фіналу. Тут у грі за третє місце вони зустрілися зі своїми опонентами з Гадяцького району. Усі очікували безкомпромісної боротьби, адже команди були приблизно рівні. Але, пропустивши швидко два голи, гадячани знітилися, і їм так і не вдалося опанувати себе до кінця гри. Відчутна поразка з рахунком 2:8.

Щодо фіналу, то він виправдав сподівання вболівальників. Гра видалася і цікавою, і напруженою. Спочатку вперед вийшли футболісти Миргородського району. Але поступово, впоравшись із хвилюванням, решетилівці перехопили ініціативу, і їм вдалося зрівняти рахунок. Ще багато моментів для взяття воріт створили суперники, але відзначитися жодній із команд так і не вдалось – 1:1.

У серії пенальті влучнішими були місцеві футболісти. Вони й отримали основний трофей – кубок від обласної організації ВФСТ «Колос». Друге місце в юних аматорів Миргородського району, третє – спорт-сменів Карлівського району.
Володимир Сулименко, 22.04.2015, 14:04491
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень