19 травня 2019 • № 20 (1556)
Rss  

Демонстрували таланти та раділи весні

Олександр Мамай також прикріпив листівку зі своїм бажанням до «Великоднього дерева».Модель собору, виконана з тисяч паперових трикутників, яку виставили на своїй експозиції учні ЗОШ №29.
Вранці у п'ятницю, 17 квітня, площа перед театром ім.М.В.Гоголя та прилегла вулиця Жовтнева буквально потонули у яскравих кольорах. Писанки, поробки з паперу, дерева, тканин і глини, а також різноманітно оздоблені весняні дерева врешті-решт змогли презентувати учні полтавських шкіл, а також колективи інших освітніх закладів на міському дитячому фестивалі композицій «Великодня писанка».

Фестиваль мав відбутися ще до початку Великодніх свят, але тоді його перенесли через погану погоду. Однак настрій учасникам це не тільки не зіпсувало, а й дало багатьом додатковий час для підготовки.

Хоча потрібен він був не всім. Наприклад, учням ЗОШ №29, які виставили на своїй експозиції модель собору, виконану з тисяч паперових трикутників:

– На неї в нас пішло півроку, – розповідає Тетяна Таран, учитель трудового навчання, яка і подала дітям ідею створити таку конструкцію. – Модулі збирало дуже багато дітей, переважно учні 8-9 класів. А от складали їх докупи учасники творчої групи разом із учителями.

Були на фестивалі й ті, хто демонстрував не стільки результати своєї роботи, скільки зробив ставку на процесі. Учні ЗОШ №36 влаштували, як вони самі його назвали, «арт-фест»:

На фестивалі щось цікаве знаходилося для всіх.
Чимало закладів отримали пам'ятні заохочувальні призи.
– Ідея прийшла ще торік, на параді вишиванок, – поділилася думками Анна Силка, учитель української мови та літератури. – Руслан, учень нашої школи, вміє добре малювати, тому робить малюнки на обличчях усім бажаючим, а в Анжели гарно виходять «колоски». Вийшов такий собі подарунок полтавцям, людям подобається, а головне – піднімає настрій.

Оскільки захід відбувався від патронатом міського голови Олександра Мамая, він особисто вручив кожному колективу відзнаку за участь, а також узяв участь у новій традиції – прикріпив до гілок «Великоднього дерева» листівку з власним побажанням.
– Це чудове дійство об'єднує всіх жителів нашого міста у велику й дружну родину, – зазначив Олександр Федорович. – Я приємно вражений, що наші діти, які відвідують садки, школи, мають стільки талантів і здібностей, уміють робити таку красу власноруч.

На додачу до цього міський голова вручив і призи за кращі експозиції. Перше місце поділили між собою ЗОШ №20, Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1, а гран-прі отримав СНВК №86. Друге та третє місця посіли по три навчальних заклади. Як призи колективи отримали сценічне обладнання: радіомікрофони та інше.

Наступного року, сподіваються організатори, проведенню свята не завадить погода, а людей вдасться зібрати ще більше.
На фестивалі, незважаючи на робочий день, було велелюдно.
Сергій Лещенко, 28.04.2015, 15:09678
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень