13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Розгромили суперника і встановили рекорд сезону

«Ворскла» (Полтава) – «Металург» (Запоріжжя) – 5:0
Голи: Ковпак, 23, 68, Турсунов, 32, Шиндер, 70, Громов, 82

З перших хвилин зустрічі біло-зелені показали, хто господар на полі. Турсунов і Громов були особливо активні і з флангів постійно несли загрозу воротам «Металурга». Після дальнього пострілу Шиндера в поперечину стало зрозуміло, що гол назріває. Ковпак, скориставшись плутаниною в чужому штрафному майданчику, з кількох метрів без особливих проблем пробив Старцева – 1:0. На цьому наші футболісти не зупинилися і ще до перерви подвоїли результат: після прострілу зліва Турсунов прийняв м'яч поблизу одинадцятиметрової позначки, підробив його собі під ліву ногу і пробив у нижній кут – 2:0.

По перерві оборона гостей знову почала давати збої. На 68-й хвилині Ковпак оформив дубль, отримавши відмінний пас від Шиндера, – 3:0. А за дві хвилини вже настала черга самого Антона, який відірвався від переслідування Лисицького і не залишив жодного шансу голкіперу – 4:0.

Був у матчі відрізок, коли гості мали кілька нагод, щоб забити бодай гол престижу, натомість знову пропустили у свої ворота. Крапку в зустрічі поставив Громов.
Після обрізки з боку «Металурга» полтавські футболісти розіграли комбінацію і вивели на удар Артема. Той протягнув м'яч у штрафний майданчик і сильно пробив під поперечину – 5:0.

Команда Василя Сачка у весняній частині сезону з великими труднощами вражала ворота своїх суперників, до 20 туру з семи матчів у чотирьох полтавці не могли забити жодного гола. І тільки «Говерлі» ворскляни забивали більше одного м'яча. Провівши результативний переможний матч, «Ворскла» встановила рекорд сезону.
Ворсклянин Антон Шиндер (праворуч) відзначився голом у ворота «Металурга».